Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1 L 18 Q
NISSAN G1N1 L 18 Q
2006, Електро, 3 544 ч
Германија, 28816 Stuhr
3 750 EUR
Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1 L 18 Q, 2006
Преден вилушкар со три тркала Nissan G1N1L18Q
Nissan G1N1L18Q
2012, Електро, 8 732 ч
Холандија, Moerdijk
Преден вилушкар со три тркала Nissan G1N1L18Q, 2012
Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1L18Q
NISSAN G1N1L18Q
2005, Електро, 3 625 ч
Шпанија, Oviedo
6 600 EUR
Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1L18Q, 2005
Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1L20Q
NISSAN G1N1L20Q
2006, Електро, 12 019 ч, 2-оски
Шпанија, Oviedo
7 500 EUR
Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1L20Q, 2006
Преден вилушкар со три тркала NISSAN 1 N 1 L 18 Q
NISSAN 1 N 1 L 18 Q
2007, Електро
Германија, 28816 Stuhr
2 250 EUR
Преден вилушкар со три тркала NISSAN 1 N 1 L 18 Q, 2007
Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1L20Q
NISSAN G1N1L20Q
2007, 9 234 ч
Шпанија, Oviedo
8 200 EUR
Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1L20Q, 2007
Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1 L 20 Q
NISSAN G1N1 L 20 Q
2008, Електро, 2 238 ч
Германија, 28816 Stuhr
5 800 EUR
Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1 L 20 Q, 2008
Преден вилушкар со три тркала NISSAN 1 N 1 L 15 Q
NISSAN 1 N 1 L 15 Q
2008, Електро, 1 124 ч
Германија, 28816 Stuhr
5 800 EUR
Преден вилушкар со три тркала NISSAN 1 N 1 L 15 Q, 2008
Преден вилушкар со три тркала Nissan S1N1L13Q
Nissan S1N1L13Q
2011, Електро, 377 ч
Холандија, Moerdijk
Преден вилушкар со три тркала Nissan S1N1L13Q, 2011
Преден вилушкар со три тркала NISSAN GN01L16HQ
NISSAN GN01L16HQ
2005, 7 084 ч
Шпанија, Oviedo
6 200 EUR
Преден вилушкар со три тркала NISSAN GN01L16HQ, 2005
Преден вилушкар со три тркала NISSAN SN 01L 13 HQ
NISSAN SN 01L 13 HQ
2001, Електро, 8 249 ч
Германија, 28816 Stuhr
3 750 EUR
Преден вилушкар со три тркала NISSAN SN 01L 13 HQ, 2001
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L
Linde E18L
2014, Електро, 4 114 ч
Германија
15 950 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L, 2014

Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1L18Q

Бренд NISSAN
Идентификација 237
Година на производство 2006
VIN G1N1E721274
Машински часови 5 766 ч
Нето тежина 3 210 kg
Бруто тежина 5 010 kg
Корисна носивост 1 800 kg
Локација Шпанија, Oviedo
Мотор/погонска група
 • гориво: електро
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1L18Q

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1L18Q

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.