Предни вилушкари со три тркала NISSAN


11
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
NISSAN SN 01L 13 HQ - преден вилушкар со три тркала
 6
3 750 EUR
2001
Електро
8 249 ч
Висина на кревање: 4 300 mm

Онлајн: 5ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација Q3149

NISSAN G1N1 L 20 Q - преден вилушкар со три тркала
 7
5 800 EUR
2008
Електро
2 238 ч
Висина на кревање: 5 250 mm

Онлајн: 9ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација L7320

NISSAN G1N1L20Q - преден вилушкар со три тркала
 16
7 500 EUR
Аукција
2006
Електро
12 019 ч

Онлајн: 16ден

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Madrid

Идентификација IN-01279

NISSAN G1N1L20Q - преден вилушкар со три тркала
 17
8 200 EUR
Аукција
2007
9 234 ч

Онлајн: 16ден

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Oviedo

Идентификација IN-0521

NISSAN G1N1L18Q - преден вилушкар со три тркала
 13
6 600 EUR
Аукција
2005
Електро
3 625 ч

Онлајн: 16ден

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Leon

Идентификација PT-02292

NISSAN GN01L16HQ - преден вилушкар со три тркала
 12
6 200 EUR
Аукција
2005
7 084 ч

Онлајн: 16ден

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Albacete

Идентификација MA-1224

NISSAN 1 N 1 L 15 Q - преден вилушкар со три тркала
 7
5 800 EUR
2008
Електро
1 124 ч
Висина на кревање: 4 300 mm

Онлајн: 2мес 19ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација G5819

Nissan G1N1L18Q - преден вилушкар со три тркала
 1
Прашајте за цена
2012
Електро
8 732 ч
Висина на кревање: 4 750 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 3мес 1ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација 6446

NISSAN G1N1 L 18 Q - преден вилушкар со три тркала
 6
3 750 EUR
2006
Електро
3 544 ч
Висина на кревање: 6 880 mm

Онлајн: 5мес 8ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација J1679

NISSAN 1 N 1 L 18 Q - преден вилушкар со три тркала
 6
2 250 EUR
2007
Електро
Висина на кревање: 4 750 mm

Онлајн: 8мес 9ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација O5582

Nissan S1N1L13Q - преден вилушкар со три тркала
 8
Прашајте за цена
2011
Електро
377 ч
Висина на кревање: 3 000 mm
Капцитет на кревање: 1 300 kg

Онлајн: 3год 3мес

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација 3228

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.