Предни вилушкари со три тркала MOFFETT - Дизел.


Слични понуди

 Still RX 20-15 / 5.810 Std. - преден вилушкар со три тркала
 10
9 540 EUR
2013
Електро
5 810 ч
Висина на кревање: 4 600 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 14час 17мин

Mengel Gabelstapler GmbH

Германија, Garbsen

 TCM FTB 16-7 / 5.590 Std. - преден вилушкар со три тркала
 8
7 950 EUR
2010
Електро
5 590 ч
Висина на кревање: 3 300 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 14час 18мин

Mengel Gabelstapler GmbH

Германија, Garbsen

 Still RX 20-20 / 2.830 Std. - преден вилушкар со три тркала
 7
10 900 EUR
2011
Електро
2 830 ч
Висина на кревање: 3 100 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 14час 18мин

Mengel Gabelstapler GmbH

Германија, Garbsen

 Jungheinrich EFG 110 / 1.910 Std. - преден вилушкар со три тркала
 8
6 950 EUR
2013
Електро
1 910 ч
Висина на кревање: 3 100 mm
Капцитет на кревање: 1 000 kg

Онлајн: 14час 18мин

Mengel Gabelstapler GmbH

Германија, Garbsen

STILL RX 50-10 - преден вилушкар со три тркала
 9
8 900 EUR
Нето цена
2014
Електро
5 436 ч
Висина на кревање: 4 900 mm
Капцитет на кревање: 1 000 kg

Онлајн: 1ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 31005

STILL RX 20-15 - преден вилушкар со три тркала
 9
9 300 EUR
Нето цена
2008
Електро
1 740 ч
Висина на кревање: 6 820 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 1ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30103

JUNGHEINRICH EFG 215 - преден вилушкар со три тркала
 9
9 900 EUR
Нето цена
2014
Електро
7 756 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 1 450 kg

Онлајн: 1ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30930

JUNGHEINRICH EFG 215 - преден вилушкар со три тркала
 9
8 900 EUR
Нето цена
2014
Електро
2 485 ч
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 1ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30936

JUNGHEINRICH EFG 115 - преден вилушкар со три тркала
 9
8 200 EUR
Нето цена
2009
Електро
3 727 ч
Висина на кревање: 4 350 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 1ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 31281

TOYOTA 8 FBET 16 - преден вилушкар со три тркала
 7
5 400 EUR
2015
Електро
8 102 ч
Висина на кревање: 3 300 mm

Онлајн: 1ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација D6865

TOYOTA 8 FBET 20 - преден вилушкар со три тркала
 9
13 400 EUR
2014
Електро
836 ч
Висина на кревање: 5 000 mm

Онлајн: 1ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација N1337

JUNGHEINRICH EFG 215 - преден вилушкар со три тркала
 9
8 200 EUR
Нето цена
2012
Електро
10 402 ч
Висина на кревање: 3 600 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 2ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 31284

LINDE E 16 L-01 - преден вилушкар со три тркала
 9
11 100 EUR
Нето цена
2013
Електро
4 957 ч
Висина на кревање: 4 750 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 2ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30435

LINDE E 16 C-01 - преден вилушкар со три тркала
 9
7 100 EUR
Нето цена
2012
Електро
3 578 ч
Висина на кревање: 3 550 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 2ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 27833

Still RX50-13/BATT.NEU6178725  - преден вилушкар со три тркала
 3
Прашајте за цена
2015
Електро
69 ч
Висина на кревање: 3 030 mm
Капцитет на кревање: 1 250 kg

Онлајн: 2ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still RX20-206181726  - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2013
Електро
3 147 ч
Висина на кревање: 4 765 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 2ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still RX20-206157720  - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2011
Електро
1 773 ч
Висина на кревање: 4 765 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 2ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

TOYOTA 8FBET18 - преден вилушкар со три тркала
 5
Прашајте за цена
2013
Електро
7 999 ч
Висина на кревање: 4 300 mm

Онлајн: 2ден

Immer-Goed nv

Белгија, BEVEREN (WAAS)

Идентификација 2048

Jungheinrich EFG220  - преден вилушкар со три тркала
 6
10 700 EUR
Нето цена
2015
Електро
5 485 ч
Висина на кревање: 2 235 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 3ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

Jungheinrich EFG220  - преден вилушкар со три тркала
 7
9 500 EUR
Нето цена
2012
Електро
8 526 ч
Висина на кревање: 2 100 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 3ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.