Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала Mitsubishi FB18NT
Mitsubishi FB18NT
2011, Електро, 9 502 ч
Холандија, Moerdijk
Преден вилушкар со три тркала Mitsubishi FB18NT, 2011
Преден вилушкар со три тркала MITSUBISHI FB18
MITSUBISHI FB18
2001
Белгија, MALMEDY
3 800 EUR
Преден вилушкар со три тркала MITSUBISHI FB18, 2001
Преден вилушкар со три тркала MITSUBISHI FB16PNT
MITSUBISHI FB16PNT
2013, Електро, 4 206 ч
Германија, Ludwigsfelde
Преден вилушкар со три тркала MITSUBISHI FB16PNT, 2013
Преден вилушкар со три тркала MITSUBISHI FB16PNT
MITSUBISHI FB16PNT
2013, Електро, 239 ч
Германија, Ludwigsfelde
Преден вилушкар со три тркала MITSUBISHI FB16PNT, 2013
Преден вилушкар со три тркала CATERPILLAR EP16NT
CATERPILLAR EP16NT
2010, Електро, 2 455 ч
Шпанија, Tarragona
9 950 EUR
Преден вилушкар со три тркала CATERPILLAR EP16NT, 2010
Преден вилушкар со три тркала MITSUBISHI FGE20CT-F34
MITSUBISHI FGE20CT-F34
2011, ТНГ, 9 073 ч
Белгија, Meulebeke
7 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала MITSUBISHI FGE20CT-F34, 2011
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-155814868
Still RX20-155814868
2010, Електро, 15 107 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-155814868, 2010
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-166108852
Still RX20-166108852
2010, Електро, 7 100 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-166108852, 2010
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-15
STILL RX 20-15
2010, Електро, 9 567 ч
Чешка република, Hradec Králové
6 600 EUR
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-15, 2010
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-16
STILL RX 20-16
2010, Електро, 7 850 ч
Чешка република, Hradec Králové
7 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-16, 2010
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-16
STILL RX 20-16
2010, Електро, 8 038 ч
Чешка република, Hradec Králové
7 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-16, 2010
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-155814835
Still RX20-155814835
2010, Електро, 20 320 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-155814835, 2010

Преден вилушкар со три тркала Mitsubishi FB20NT

Бренд MITSUBISHI
Идентификација BC82
Година на производство 2010
Состојба добра
Машински часови 2 188 ч
Капцитет на кревање 2 000 kg
Висина на кревање 3 290 mm
Должина на вилушка 1 200 mm
Тип на јарбол дуплекс
Локација Холандија, Moerdijk
Мотор/погонска група
 • гориво: електро
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": преден вилушкар со три тркала Mitsubishi FB20NT

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": преден вилушкар со три тркала Mitsubishi FB20NT

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.