Предни вилушкари со три тркала MITSUBISHI


5
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
MITSUBISHI FB16PNT - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2013
Електро
239 ч
Висина на кревање: 5 500 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 3ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

Mitsubishi FB18NT - преден вилушкар со три тркала
 10
Прашајте за цена
2011
Електро
9 502 ч
Висина на кревање: 3 000 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 1мес 19ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација BC81

MITSUBISHI FGE20CT-F34 - преден вилушкар со три тркала
 5
7 900 EUR
2011
ТНГ
9 073 ч
Висина на кревање: 4 000 mm

Онлајн: 2мес

BVBA VANHOUTTE TRADING

8

Белгија, Meulebeke

Идентификација 1802

MITSUBISHI FB18 - преден вилушкар со три тркала
 4
3 800 EUR
Нето цена
2001
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 2мес 1ден

SPRL TRANSPORT ET BOIS VINCENT NELLES

Белгија, MONT-RUE DES AVRÛLES 22 4960 MALMEDY, Belgium

MITSUBISHI FB16PNT - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2013
Електро
4 206 ч
Висина на кревање: 5 500 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 6мес

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.