Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала MIC LEAC18L
MIC LEAC18L
2004, Електро, 19 300 ч
Шпанија, Oviedo
5 500 EUR
Преден вилушкар со три тркала MIC LEAC18L, 2004
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L
Linde E18L
2014, Електро, 4 114 ч
Германија
15 950 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L, 2014
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L
Linde E18L
2014, Електро, 3 724 ч
Германија
14 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L, 2014
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L
Linde E18L
2011, Електро, 8 043 ч
Германија
12 750 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L, 2011
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L5829443
Linde E18L5829443
2011, Електро, 10 482 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L5829443, 2011
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L-015829368
Linde E18L-015829368
2011, Електро, 21 307 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L-015829368, 2011
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L-015829437
Linde E18L-015829437
2011, Електро, 16 325 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L-015829437, 2011
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L-015829442
Linde E18L-015829442
2011, Електро, 19 889 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L-015829442, 2011
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L-015829432
Linde E18L-015829432
2011, Електро, 14 459 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L-015829432, 2011
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L5829430
Linde E18L5829430
2011, Електро, 13 331 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L5829430, 2011
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L-015758446
Linde E18L-015758446
2011, Електро, 16 677 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L-015758446, 2011
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L-015757043
Linde E18L-015757043
2011, Електро, 18 597 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L-015757043, 2011

Преден вилушкар со три тркала MIC LEAC18L

Идентификација 235
Година на производство 2004
VIN FN315984
Машински часови 19 300 ч
Корисна носивост 1 800 kg
Должина на вилушка 1 100 mm
Тип на јарбол триплекс
Боја жолта
Локација Шпанија, Valladolid
Мотор/погонска група
 • гориво: електро
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": преден вилушкар со три тркала MIC LEAC18L

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": преден вилушкар со три тркала MIC LEAC18L

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.