Предни вилушкари со три тркала LINDE од Франција


Слични понуди

 Linde E16EX - Bj.2013/3.244Std.HH4.2500mm - преден вилушкар со три тркала
 6
7 990 EUR
2013
Електро
3 244 ч
Висина на кревање: 4 250 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1год 4мес

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација HPE0598/3449978

 Linde E16 C-01 - Containerf/Triplex4.160mm - преден вилушкар со три тркала
 10
14 290 EUR
2012
Електро
2 037 ч
Висина на кревање: 4 160 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1год 5мес

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација HPE0563/3443425

LINDE E 15-01 - преден вилушкар со три тркала
 9
10 800 EUR
Нето цена
2010
Електро
2 377 ч
Висина на кревање: 3 150 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 1год 5мес

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 20347

 Linde E16C - 01 - Triplex4.620/4.481Std. - преден вилушкар со три тркала
 10
16 950 EUR
2013
Електро
4 481 ч
Висина на кревање: 4 620 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1год 6мес

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација HPE0447/3431843

 Linde E16C-01 - NeueReifen/Triplex/HH 4.500mm - преден вилушкар со три тркала
 10
16 750 EUR
2013
Електро
6 910 ч
Висина на кревање: 4 550 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1год 6мес

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација HPE0448/3427916

 Linde E16 01 - Triplex / HH 5.330mm - преден вилушкар со три тркала
 10
17 490 EUR
2013
Електро
5 449 ч
Висина на кревање: 6 500 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1год 6мес

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација HPE0474/3427917

 Linde E14-01 - Batterie 09-2017/wenig Std. - преден вилушкар со три тркала
 10
11 290 EUR
2012
Електро
4 963 ч
Висина на кревање: 3 170 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 1год 6мес

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација HPE0197/3380195

 Linde E18-01 - Containerfähig / Freihub - преден вилушкар со три тркала
 10
12 450 EUR
2010
Електро
5 997 ч
Висина на кревање: 3 200 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 1год 6мес

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација HPE0132/3423415

 Linde E14 - преден вилушкар со три тркала
 10
11 750 EUR
2012
Електро
4 642 ч
Висина на кревање: 3 240 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 1год 6мес

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација HPE0187/3379015

LINDE P60Z - преден вилушкар со три тркала
 11
Прашајте за цена
2006
Електро
11 724 ч

Онлајн: 1год 7мес

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007108

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.