Предни вилушкари со три тркала LINDE - Дизел.


3
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
LINDE H 25 D-01 - преден вилушкар со три тркала
 9
8 200 EUR
Нето цена
2008
Дизел
12 467 ч
Висина на кревање: 3 150 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 4ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 28966

LINDE H 25 D-01 - преден вилушкар со три тркала
 9
8 200 EUR
Нето цена
2008
Дизел
12 467 ч
Висина на кревање: 3 150 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 4мес 25ден

VZV.cz

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 28966

LINDE H 16 D-01 - преден вилушкар со три тркала
 9
10 400 EUR
Нето цена
2014
Дизел
6 893 ч
Висина на кревање: 3 640 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 4мес 25ден

VZV.cz

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 28967

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.