Преден вилушкар со три тркала LINDE H 25 D-01

Онлајн: 4мес 25ден

Бренд LINDE
Модел H 25 D-01
Идентификација 28966
Година на производство 2008
Машински часови 12 467 ч
Тежина 3 800 kg
Должина 2 650 mm
Ширина 1 200 mm
Висина 2 200 mm
Капцитет на кревање 2 500 kg
Висина на кревање 3 150 mm
Должина на вилушка 1 200 mm
Тип на јарбол дуплекс со слободен лифт
Носач на вилушка странична смена
Локација Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел
Шасија/суспензија
  • предни гуми: solid
  • задни гуми: solid
Кабина/внатрешност
  • дополнителни светла
Опрема
  • приклучоци: DUPLEX with free lift, Side-shift, front window, Working lights, Forks: 1200 mm, 3-ventil distributor, tires solid
8200 EUR
8 200
EUR
  • 509 728 MKD
  • 9 259 USD

Нето цена

Продавач
VZV.cz
VZV.cz Чешка република
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
Локално време на дилерот
16:58
Лица за контакт
Marek Bláha
Český, Deutsch, English, Русский
Pavel Samoylov
Český, English, Русский
8 200
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала LINDE H 16 D-01
LINDE H 16 D-01
2014, Дизел, 6 893 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
10 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE H 16 D-01, 2014
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 14-01
LINDE E 14-01
2008, Електро, 5 085 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
5 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 14-01, 2008
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01
LINDE E 16-01
2012, Електро, 5 697 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
6 200 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01, 2012
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01
LINDE E 16-01
2013, Електро, 9 214 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
8 200 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01, 2013
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01
LINDE E 16-01
2012, Електро, 10 131 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
4 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01, 2012
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01
LINDE E 16 L-01
2007, Електро, 8 701 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
6 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01, 2007
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-01
LINDE E 16 C-01
2007, Електро, 9 139 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
6 100 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-01, 2007
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 20 L-01
LINDE E 20 L-01
2013, Електро, 9 568 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
6 700 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 20 L-01, 2013
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 15-02
LINDE E 15-02
2016, Електро, 222 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
14 200 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 15-02, 2016
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-02
LINDE E 16-02
2015, Електро, 12 007 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
7 700 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-02, 2015
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-02
LINDE E 16-02
2015, Електро, 12 195 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
6 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-02, 2015
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-02
LINDE E 16-02
2015, Електро, 13 424 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
6 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-02, 2015

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.