Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала LINDE E 20 L-01
LINDE E 20 L-01
2013, Електро, 9 568 ч
Чешка република, Hradec Králové
6 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 20 L-01, 2013
Преден вилушкар со три тркала Linde E20L
Linde E20L
2014, Електро, 9 904 ч
Германија
7 950 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E20L, 2014
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 20 L-01 386
LINDE E 20 L-01 386
2010, Електро, 8 661 ч
Германија, 28816 Stuhr
8 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 20 L-01 386, 2010
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01 386
LINDE E 16 L-01 386
2014, Електро, 14 466 ч
Германија, 28816 Stuhr
9 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01 386, 2014
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01
LINDE E 16-01
2014, Електро, 3 157 ч
Чешка република, Cervená Voda
8 200 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01, 2014
Преден вилушкар со три тркала Linde E20L
Linde E20L
2013, Електро, 6 260 ч
Германија
14 850 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E20L, 2013
Преден вилушкар со три тркала Linde E20L
Linde E20L
2013, Електро, 7 456 ч
Германија
8 950 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E20L, 2013
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01
LINDE E 16 L-01
2007, Електро, 8 701 ч
Чешка република, Hradec Králové
6 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01, 2007
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L-01
Linde E18L-01
2008, Електро, 12 413 ч
Полска, Strzałkowo
7 100 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L-01, 2008
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01
LINDE E 16 L-01
2013, Електро, 6 102 ч
Чешка република, Cervená Voda
11 100 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01, 2013
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01
LINDE E 16 L-01
2012, Електро, 5 672 ч
Чешка република, Cervená Voda
11 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01, 2012
Преден вилушкар со три тркала Linde E 20 PH-01/386
Linde E 20 PH-01/386
2013, Електро
Италија, Vignola MO
14 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E 20 PH-01/386, 2013

Преден вилушкар со три тркала Linde E20L-01

Бренд LINDE
Модел Linde E20L-01
Година на производство 2014
Капцитет на кревање 2 000 kg
Висина на кревање 4 620 mm
Должина на вилушка 1 200 mm
Тип на јарбол триплекс
Локација Холандија, 4255 HW Nieuwendijk
Мотор/погонска група
 • гориво: електро
 • батерија: unbekannt
Шасија/суспензија
 • предни гуми: unbekannt
 • задни гуми: unbekannt
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": преден вилушкар со три тркала Linde E20L-01

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": преден вилушкар со три тркала Linde E20L-01

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.