Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала Linde E18L-01
Linde E18L-01
2008, Електро, 12 413 ч
Полска, Strzałkowo
7 100 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E18L-01, 2008
Преден вилушкар со три тркала Linde E16-01
Linde E16-01
2008, Електро, 10 268 ч
Полска, Strzałkowo
5 200 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E16-01, 2008
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 14-01
LINDE E 14-01
2008, Електро, 5 085 ч
Чешка република, Hradec Králové
6 300 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 14-01, 2008
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01
LINDE E 16-01
2008, Електро, 23 723 ч
Чешка република, Cervená Voda
5 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01, 2008
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 15-01 386
LINDE E 15-01 386
2008, Електро, 26 553 ч
Германија, 28816 Stuhr
3 950 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 15-01 386, 2008
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-01
LINDE E 16 C-01
2008, Електро, 8 660 ч
Чешка република, Cervená Voda
6 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-01, 2008
Преден вилушкар со три тркала LINDE E16C-01
LINDE E16C-01
2008, 7 295 ч
Белгија, Meulebeke
7 750 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E16C-01, 2008
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-01
LINDE E 16 C-01
2008, Електро, 14 349 ч
Чешка република, Cervená Voda
6 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-01, 2008
Преден вилушкар со три тркала Linde E18-01 - Containerfähig / Freihub
Linde E18-01 - Containerfähig / Freihub
2010, Електро, 5 997 ч
Германија, Düsseldorf
12 450 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E18-01 - Containerfähig / Freihub, 2010
Преден вилушкар со три тркала Linde E 18 PH-01-386-
Linde E 18 PH-01-386-
2013, Електро
Италија, Vignola MO
14 750 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E 18 PH-01-386-, 2013
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 15-01
LINDE E 15-01
2010, Електро, 2 377 ч
Чешка република, Cervená Voda
11 100 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 15-01, 2010
Преден вилушкар со три тркала Linde E16 - 01
Linde E16 - 01
2012, Електро, 7 615 ч
Германија, Düsseldorf
10 490 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E16 - 01, 2012

Преден вилушкар со три тркала Linde E18-01

Бренд LINDE
Модел Linde E18-01
Година на производство 2008
Капцитет на кревање 1 800 kg
Висина на кревање 3 100 mm
Тип на јарбол дуплекс
Локација Холандија, 4255 HW Nieuwendijk
Мотор/погонска група
 • гориво: електро
 • батерија: unbekannt
Шасија/суспензија
 • предни гуми: unbekannt
 • задни гуми: unbekannt
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": преден вилушкар со три тркала Linde E18-01

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": преден вилушкар со три тркала Linde E18-01

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.