Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала Linde E12-01
Linde E12-01
2013, Електро
Италија, Vignola MO
9 000 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E12-01, 2013
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01
LINDE E 16-01
2007, Електро, 10 694 ч
Чешка република, Hradec Králové
5 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01, 2007
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01
LINDE E 16-01
2007, Електро, 5 004 ч
Чешка република, Cervená Voda
7 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01, 2007
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01
LINDE E 16-01
2007, Електро, 7 125 ч
Чешка република, Cervená Voda
7 600 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01, 2007
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 14-01
LINDE E 14-01
2007, Електро, 12 037 ч
Чешка република, Cervená Voda
7 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 14-01, 2007
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01
LINDE E 16-01
2007, Електро, 11 110 ч
Чешка република, Cervená Voda
6 500 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01, 2007
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01
LINDE E 16 L-01
2007, Електро, 8 701 ч
Чешка република, Hradec Králové
6 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01, 2007
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-01
LINDE E 16 C-01
2007, Електро, 9 139 ч
Чешка република, Hradec Králové
6 800 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-01, 2007
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 15-01
LINDE E 15-01
2010, Електро, 2 377 ч
Чешка република, Cervená Voda
11 100 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 15-01, 2010
Преден вилушкар со три тркала Linde E16 - 01
Linde E16 - 01
2012, Електро, 7 615 ч
Германија, Düsseldorf
10 490 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E16 - 01, 2012
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01
LINDE E 16-01
2013, Електро, 9 214 ч
Чешка република, Hradec Králové
8 200 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01, 2013
Преден вилушкар со три тркала Linde E15-01
Linde E15-01
2010, Електро, 3 796 ч
Полска, Strzałkowo
4 000 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E15-01, 2010

Преден вилушкар со три тркала Linde E12-01

Бренд LINDE
Модел Linde E12-01
Година на производство 2007
Капцитет на кревање 1 200 kg
Висина на кревање 3 140 mm
Должина на вилушка 1 200 mm
Тип на јарбол дуплекс
Локација Холандија, 4255 HW Nieuwendijk
Мотор/погонска група
 • гориво: електро
 • батерија: unbekannt
Шасија/суспензија
 • предни гуми: unbekannt
 • задни гуми: unbekannt
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": преден вилушкар со три тркала Linde E12-01

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": преден вилушкар со три тркала Linde E12-01

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.