Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01
LINDE E 16-01
2010, Електро, 8 092 ч
Чешка република, Hradec Králové
6 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01, 2010
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01
LINDE E 16-01
2010, Електро, 9 564 ч
Чешка република, Hradec Králové
6 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01, 2010
Преден вилушкар со три тркала Linde E16-01
Linde E16-01
2010, Електро
Холандија, 4255 HW Nieuwendijk
4 950 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E16-01, 2010
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01
LINDE E 16-01
2010, Електро, 8 949 ч
Чешка република, Cervená Voda
6 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01, 2010
Преден вилушкар со три тркала Linde E16H-01
Linde E16H-01
2010, Електро
Холандија, 4255 HW Nieuwendijk
6 250 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E16H-01, 2010
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01
LINDE E 16 L-01
2007, Електро, 8 701 ч
Чешка република, Hradec Králové
6 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01, 2007
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01
LINDE E 16 L-01
2013, Електро, 6 102 ч
Чешка република, Cervená Voda
11 100 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01, 2013
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01
LINDE E 16 L-01
2012, Електро, 5 672 ч
Чешка република, Cervená Voda
11 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01, 2012
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01 386
LINDE E 16 L-01 386
2014, Електро, 14 466 ч
Германија, 28816 Stuhr
9 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01 386, 2014
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01 386
LINDE E 16 L-01 386
2011, Електро, 18 644 ч, 2-оски
Германија, 28816 Stuhr
2 800 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01 386, 2011
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 20 L-01 386
LINDE E 20 L-01 386
2010, Електро, 8 661 ч
Германија, 28816 Stuhr
8 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 20 L-01 386, 2010
Преден вилушкар со три тркала Linde E16 - 01
Linde E16 - 01
2012, Електро, 7 615 ч
Германија, Düsseldorf
10 490 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E16 - 01, 2012

Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01

Бренд LINDE
Модел E 16 L-01
Идентификација 28859
Година на производство 2010
Машински часови 818 ч
Тежина 4 584 kg
Должина 2 150 mm
Ширина 1 150 mm
Висина 2 750 mm
Капцитет на кревање 1 600 kg
Висина на кревање 6 220 mm
Должина на вилушка 1 200 mm
Тип на јарбол триплекс
Носач на вилушка странична смена
Локација Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
Мотор/погонска група
 • гориво: електро
 • батерија: 48 V
Шасија/суспензија
 • предни гуми: solid
 • задни гуми: solid
Кабина/внатрешност
 • дополнителни светла
Опрема
 • приклучоци: TRIPLEX with free lift, Side-shift, front window, Working lights, Water refilling, Forks: 1200 mm, 3-ventil distributor, tires solid
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.