Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C -02 335
LINDE E 16 C -02 335
2006, Електро, 1 245 ч
Германија, 28816 Stuhr
5 750 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C -02 335, 2006
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-02 335
LINDE E 16 C-02 335
2005, Електро, 7 351 ч
Германија, 28816 Stuhr
5 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-02 335, 2005
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-02 335
LINDE E 16-02 335
2003, Електро, 5 454 ч
Германија, 28816 Stuhr
5 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-02 335, 2003
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-02
LINDE E 16 C-02
2004, Електро, 7 903 ч
Чешка република, Hradec Králové
5 200 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-02, 2004
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-02
LINDE E 16 C-02
2004, Електро, 10 779 ч
Чешка република, Hradec Králové
5 200 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-02, 2004
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-02
LINDE E 16 C-02
2004, Електро, 13 268 ч
Чешка република, Hradec Králové
4 800 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-02, 2004
Преден вилушкар со три тркала Linde E16 C-02
Linde E16 C-02
2004, Електро, 7 875 ч
Германија, Düsseldorf
5 750 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E16 C-02, 2004
Преден вилушкар со три тркала Linde E16C-02
Linde E16C-02
2006, Електро, 2 732 ч
Австрија, SOMMEREIN
12 600 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E16C-02, 2006
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-02
LINDE E 16 C-02
2005, Електро, 8 527 ч
Чешка република, Hradec Králové
6 300 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-02, 2005
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-02
LINDE E 16 C-02
2006, Електро, 4 703 ч
Чешка република, Hradec Králové
5 600 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-02, 2006
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-02
LINDE E 16 C-02
2006, Електро, 99 997 ч
Чешка република, Hradec Králové
5 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-02, 2006
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-02
LINDE E 16 C-02
2005, Електро, 11 538 ч
Чешка република, Hradec Králové
5 200 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-02, 2005

Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-02 / 335

Бренд LINDE
Модел E 16 C-02 / 335
Година на производство 2004
Состојба добра
Машински часови 13 670 ч
Тежина 3 099 kg
Должина 1 850 mm
Ширина 1 100 mm
Капцитет на кревање 1 600 kg
Висина на кревање 3 050 mm
Висина на возење 2 010 mm
Центар на гравитација 500 mm
Должина на вилушка 1 100 mm
Тип на јарбол симплекс
Носач на вилушка странична смена
Локација Германија, Ludwigsfelde
Мотор/погонска група
 • гориво: електро
 • батерија: 48V/625Ah (2012)
Шасија/суспензија
 • предни гуми: 18x7-8 (50%), Superelastic
 • задни гуми: Superelastic, 15x4,5-8 (10%)
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-02 / 335

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-02 / 335

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.