Предни вилушкари со три тркала LINDE


   Страница 1 од 11 1/11   
Сортирај според:
Резултати по страница:
LINDE E 16 C-02 - преден вилушкар со три тркала
 9
6 300 EUR
Нето цена
2000
Електро
12 568 ч

Онлајн: 1ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30176

LINDE E 16-01 386 - преден вилушкар со три тркала
 6
4 800 EUR
2011
Електро
27 145 ч
Висина на кревање: 4 625 mm

Онлајн: 2ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација E7365

Linde E18  - преден вилушкар со три тркала
 4
16 950 EUR
2015
Електро
4 582 ч
Висина на кревање: 4 625 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 2ден

LINDIG Fördertechnik GmbH

Германија

Идентификација SYS0038077

Linde E20L  - преден вилушкар со три тркала
 4
7 950 EUR
2014
Електро
9 904 ч
Висина на кревање: 3 850 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 2ден

LINDIG Fördertechnik GmbH

Германија

Идентификација SYS0038871

Linde E20L  - преден вилушкар со три тркала
 4
8 950 EUR
2013
Електро
7 456 ч
Висина на кревање: 3 145 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 2ден

LINDIG Fördertechnik GmbH

Германија

Идентификација SYS0036943

Linde E12  - преден вилушкар со три тркала
 6
3 950 EUR
2005
Електро
8 180 ч
Висина на кревање: 4 675 mm
Капцитет на кревање: 1 200 kg

Онлајн: 2ден

LINDIG Fördertechnik GmbH

Германија

Идентификација SYS0038375

Linde E16C-01  - преден вилушкар со три тркала
 7
5 200 EUR
Нето цена
2013
Електро
5 043 ч
Висина на кревање: 2 100 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 3ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

LINDE E 14-02 / 386 - преден вилушкар со три тркала
 8
Прашајте за цена
2014
Електро
13 530 ч
Висина на кревање: 4 625 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 3ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

LINDE E 16-02 386 - преден вилушкар со три тркала
 6
7 800 EUR
2014
Електро
7 152 ч
Висина на кревање: 3 145 mm

Онлајн: 4ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација H7612

LINDE E 14-02 - преден вилушкар со три тркала
 9
7 400 EUR
Нето цена
2014
Електро
20 268 ч
Висина на кревање: 4 620 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 5ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30030

LINDE E 16 H-02 - преден вилушкар со три тркала
 9
9 600 EUR
Нето цена
2014
Електро
9 325 ч
Висина на кревање: 4 620 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 5ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30029

LINDE E 16 H-02 - преден вилушкар со три тркала
 9
8 900 EUR
Нето цена
2014
Електро
11 473 ч
Висина на кревање: 4 620 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 5ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30027

LINDE E 16 C-02 - преден вилушкар со три тркала
 9
6 700 EUR
Нето цена
2001
Електро
1 630 ч
Висина на кревање: 4 400 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 5ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 28077

LINDE E 16-01 - преден вилушкар со три тркала
 9
6 700 EUR
Нето цена
2011
Електро
12 661 ч
Висина на кревање: 3 540 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 7ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 28855

LINDE E 16-01 - преден вилушкар со три тркала
 9
6 900 EUR
Нето цена
2010
Електро
8 949 ч
Висина на кревање: 3 540 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 7ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 28842

LINDE E 16 L-01 - преден вилушкар со три тркала
 9
11 900 EUR
Нето цена
2012
Електро
5 672 ч
Висина на кревање: 4 920 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 7ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 28856

LINDE E 16-01 - преден вилушкар со три тркала
 9
6 900 EUR
Нето цена
2012
Електро
6 852 ч
Висина на кревање: 3 850 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 8ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30155

LINDE E 16-02 - преден вилушкар со три тркала
 9
12 900 EUR
Нето цена
2015
Електро
4 089 ч
Висина на кревање: 4 620 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 8ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30025

LINDE E 14-01 - преден вилушкар со три тркала
 9
7 400 EUR
Нето цена
2007
Електро
12 037 ч
Висина на кревање: 3 540 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 8ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 29568

LINDE E 16-01 386 - преден вилушкар со три тркала
 6
5 800 EUR
2013
Електро
14 852 ч
Висина на кревање: 4 620 mm

Онлајн: 8ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација B1150

1 2 3 11   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.