Преден вилушкар со три тркала LE20 66MP

Онлајн: 8год 4мес

Идентификација 59211
Година на производство 1999
Километража 6 000 km
Дата на прва регистрација 01.01.1999
Локација Германија, Göttingen
Телефон +49 551 8...
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел
3900 EUR
3 900
EUR
  • 242 431 MKD
  • 4 404 USD

Бруто цена

Вклучувајќи и ДДВ 19%

Продавач
Gassmann GmbH
Gassmann GmbH Германија
Доверлив
14 Повеќе од 14 години со Truck1
Локално време на дилерот
16:03
3 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала JUNGHEINRICH EFG-DF 20 GE-450DZ
JUNGHEINRICH EFG-DF 20 GE-450DZ
1999, Електро, 6 509 ч
Германија, 28816 Stuhr
2 800 EUR
Преден вилушкар со три тркала JUNGHEINRICH EFG-DF 20 GE-450DZ, 1999
Преден вилушкар со три тркала STILL RX20-20
STILL RX20-20
2012, Електро, 5 490 ч
Германија, 76661 Philippsburg
13 980 EUR
Преден вилушкар со три тркала STILL RX20-20, 2012
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-20
STILL RX 20-20
2013, Електро, 3 201 ч
Чешка република, Cervená Voda
7 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-20, 2013
Преден вилушкар со три тркала Still R 20-20
Still R 20-20
2003, Електро, 7 705 ч
Холандија, ENSCHEDE
5 500 EUR
Преден вилушкар со три тркала Still R 20-20, 2003
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-20 6215
STILL RX 20-20 6215
2014, Електро, 4 460 ч
Германија, 28816 Stuhr
9 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-20 6215, 2014
Преден вилушкар со три тркала STILL RX20-20 / 3220
STILL RX20-20 / 3220
2013, Електро, 4 272 ч
Германија, 76661 Philippsburg
10 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала STILL RX20-20 / 3220, 2013
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-20/BATT.NEU5719891
Still RX20-20/BATT.NEU5719891
2014, Електро, 6 939 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-20/BATT.NEU5719891, 2014
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-20/BATT.NEU5720214
Still RX20-20/BATT.NEU5720214
2012, Електро, 7 475 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-20/BATT.NEU5720214, 2012
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-20/BATT.NEU5717041
Still RX20-20/BATT.NEU5717041
2014, Електро, 2 468 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-20/BATT.NEU5717041, 2014
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-20/BATT.NEU6086958
Still RX20-20/BATT.NEU6086958
2015, Електро, 3 167 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-20/BATT.NEU6086958, 2015
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-20/BATT.NEU5876761
Still RX20-20/BATT.NEU5876761
2013, Електро, 4 578 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-20/BATT.NEU5876761, 2013
Преден вилушкар со три тркала Still RX 20-20 / 2.830 Std.
Still RX 20-20 / 2.830 Std.
2011, Електро, 2 830 ч
Германија, Garbsen
10 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала Still RX 20-20 / 2.830 Std., 2011

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.