Предни вилушкари со три тркала KOMATSU


2
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
KOMATSU FB 15 M 2 R - преден вилушкар со три тркала
 6
4 400 EUR
2008
Електро
4 240 ч
Висина на кревање: 4 470 mm

Онлајн: 6ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација Y7029

KOMATSU FB 15 M 2 R - преден вилушкар со три тркала
 6
3 950 EUR
2008
Електро
4 320 ч
Висина на кревање: 5 220 mm

Онлајн: 3мес 3ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација Q7649

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.