Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K

Онлајн: 2мес 14ден

Бренд JUNGHEINRICH
Модел Jungheinrich EFG216K
Идентификација 10746/3602301
Година на производство 2013
Машински часови 15 114 ч
Капцитет на кревање 1 600 kg
Висина на кревање 5 500 mm
Тип на јарбол триплекс
Локација Холандија, Zaltbommel
Телефон +31 418 6...
Мотор/погонска група
  • гориво: електро
  • батерија: keiner
Шасија/суспензија
  • предни гуми: unbekannt
  • задни гуми: unbekannt

Продавач
Forklifthouse B.V.
Forklifthouse B.V. Холандија
Доверлив
Повеќе од 5 години со Truck1
Локално време на дилерот
13:29
Лица за контакт
Jon Breeuwsma
Deutsch, English, Nederlands
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K
Jungheinrich EFG216K
2013, Електро, 10 194 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K, 2013
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K
Jungheinrich EFG216K
2013, Електро, 11 730 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K, 2013
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216
Jungheinrich EFG216
2013, Електро, 10 964 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216, 2013
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216
Jungheinrich EFG216
2013, Електро, 6 608 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216, 2013
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K
Jungheinrich EFG216K
2012, Електро, 7 378 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K, 2012
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K
Jungheinrich EFG216K
2012, Електро, 9 613 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K, 2012
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K
Jungheinrich EFG216K
2009, Електро, 10 997 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K, 2009
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K
Jungheinrich EFG216K
2012, Електро, 11 017 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K, 2012
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K
Jungheinrich EFG216K
2014, Електро, 7 662 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K, 2014
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K
Jungheinrich EFG216K
2011, Електро, 3 921 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K, 2011
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216
Jungheinrich EFG216
2009, Електро, 6 956 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216, 2009
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216
Jungheinrich EFG216
2012, Електро, 13 012 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216, 2012

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.