Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG215

Онлајн: 4мес 3ден

Бренд JUNGHEINRICH
Модел Jungheinrich EFG215
Идентификација 10527/3575140
Година на производство 2013
Машински часови 5 397 ч
Капцитет на кревање 1 500 kg
Висина на кревање 5 000 mm
Тип на јарбол триплекс
Локација Холандија, Zaltbommel
Телефон +31 418 6...
Мотор/погонска група
  • гориво: електро
  • батерија: keiner
Шасија/суспензија
  • предни гуми: unbekannt
  • задни гуми: unbekannt

Продавач
Forklifthouse B.V.
Forklifthouse B.V. Холандија
Доверлив
Повеќе од 5 години со Truck1
Локално време на дилерот
23:14
Лица за контакт
Jon Breeuwsma
Deutsch, English, Nederlands
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG215
Jungheinrich EFG215
2010, Електро, 14 296 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG215, 2010
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG215
Jungheinrich EFG215
2014, Електро, 6 159 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG215, 2014
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG115
Jungheinrich EFG115
2013, Електро, 5 037 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG115, 2013
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216
Jungheinrich EFG216
2013, Електро, 10 964 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216, 2013
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG113
Jungheinrich EFG113
2013, Електро, 2 864 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG113, 2013
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216
Jungheinrich EFG216
2013, Електро, 6 608 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216, 2013
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG113
Jungheinrich EFG113
2013, Електро, 1 632 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG113, 2013
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K
Jungheinrich EFG216K
2013, Електро, 10 194 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K, 2013
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K
Jungheinrich EFG216K
2013, Електро, 15 114 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K, 2013
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG218K
Jungheinrich EFG218K
2013, Електро, 9 906 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG218K, 2013
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K
Jungheinrich EFG216K
2013, Електро, 11 730 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K, 2013
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG220
Jungheinrich EFG220
2011, Електро, 16 619 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG220, 2011

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.