Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала JUNGHEINRICH EFG 216 k
JUNGHEINRICH EFG 216 k
2009, Електро, 4 224 ч
Чешка република, Cervená Voda
8 500 EUR
Преден вилушкар со три тркала JUNGHEINRICH EFG 216 k, 2009
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K
Jungheinrich EFG216K
2009, Електро, 10 997 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K, 2009
Преден вилушкар со три тркала JUNGHEINRICH EFG 216 K
JUNGHEINRICH EFG 216 K
2009, Електро, 8 526 ч
Чешка република, Cervená Voda
7 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала JUNGHEINRICH EFG 216 K, 2009
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216
Jungheinrich EFG216
2009, Електро, 6 956 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216, 2009
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K
Jungheinrich EFG216K
2012, Електро, 7 378 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K, 2012
Преден вилушкар со три тркала JUNGHEINRICH EFG216K
JUNGHEINRICH EFG216K
2005, Електро
Холандија, Amsterdam
Преден вилушкар со три тркала JUNGHEINRICH EFG216K, 2005
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K
Jungheinrich EFG216K
2012, Електро, 11 017 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K, 2012
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K
Jungheinrich EFG216K
2014, Електро, 7 662 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K, 2014
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216k
Jungheinrich EFG216k
2015, Електро, 10 294 ч
Полска, Strzałkowo
9 500 EUR
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216k, 2015
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K
Jungheinrich EFG216K
2012, Електро, 9 613 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K, 2012
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K
Jungheinrich EFG216K
2013, Електро, 10 194 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K, 2013
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K
Jungheinrich EFG216K
2013, Електро, 15 114 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG216K, 2013

Преден вилушкар со три тркала JUNGHEINRICH EFG 216 K

Бренд JUNGHEINRICH
Модел EFG 216 K
Идентификација 28678
Година на производство 2009
Машински часови 4 589 ч
Тежина 3 444 kg
Должина 1 980 mm
Ширина 1 100 mm
Висина 2 050 mm
Капцитет на кревање 1 600 kg
Висина на кревање 4 500 mm
Должина на вилушка 1 000 mm
Тип на јарбол триплекс
Носач на вилушка странична смена
Локација Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
Мотор/погонска група
 • гориво: електро
 • батерија: 48 V, 625 Ah, 2014
Шасија/суспензија
 • предни гуми: solid
 • задни гуми: solid
Кабина/внатрешност
 • дополнителни светла
Опрема
 • приклучоци: TRIPLEX with free lift, Side-shift, Working lights, Water refilling, Forks: 1000 mm, 3-ventil distributor, tires solid
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": преден вилушкар со три тркала JUNGHEINRICH EFG 216 K

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": преден вилушкар со три тркала JUNGHEINRICH EFG 216 K

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.