Предни вилушкари со три тркала JUNGHEINRICH


Сортирај според:
Резултати по страница:
JUNGHEINRICH EFG 216-310ZZ - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2013
Електро
13 137 ч
Висина на кревање: 3 100 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 5ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

JUNGHEINRICH EFG 216 K - преден вилушкар со три тркала
 9
7 900 EUR
Нето цена
2009
Електро
8 526 ч

Онлајн: 1ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30533

JUNGHEINRICH EFG 216-464DZ - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2015
Електро
11 591 ч
Висина на кревање: 4 640 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

JUNGHEINRICH EFG 216-464 DZ - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2015
Електро
13 244 ч
Висина на кревање: 4 640 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

JUNGHEINRICH TFG 316 - преден вилушкар со три тркала
 9
10 400 EUR
Нето цена
2009
ТНГ
2 159 ч

Онлајн: 1ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30374

JUNGHEINRICH EFG 216 - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2012
Електро
4 989 ч
Висина на кревање: 3 280 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 2ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

Jungheinrich EFG220  - преден вилушкар со три тркала
 8
8 300 EUR
Нето цена
2012
Електро
13 138 ч
Висина на кревање: 2 100 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 3ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

 Jungheinrich EFG115 - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2009
Електро
1 046 ч
Висина на кревање: 3 600 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 4ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

 Jungheinrich EFG220 - преден вилушкар со три тркала
 5
Прашајте за цена
2015
Електро
2 978 ч
Висина на кревање: 5 000 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 4ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

 Jungheinrich EFG113 - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2013
Електро
1 632 ч
Висина на кревање: 5 500 mm
Капцитет на кревање: 1 300 kg

Онлајн: 4ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

 Jungheinrich EFG215 - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2014
Електро
6 159 ч
Висина на кревање: 5 500 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 4ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

 Jungheinrich EFG216 - преден вилушкар со три тркала
Прашајте за цена
2010
Електро
8 251 ч
Висина на кревање: 4 350 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 4ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

JUNGHEINRICH EFG 216 - преден вилушкар со три тркала
 9
7 400 EUR
Нето цена
2011
Електро
5 238 ч
Висина на кревање: 4 800 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 5ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30384

JUNGHEINRICH EFG 218 - преден вилушкар со три тркала
 9
8 200 EUR
Нето цена
2011
Електро
5 076 ч
Висина на кревање: 4 800 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 5ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30383

JUNGHEINRICH EFG 216-464DZ - преден вилушкар со три тркала
 8
Прашајте за цена
2015
Електро
12 264 ч
Висина на кревање: 4 640 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 5ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

JUNGHEINRICH EFG 216-310ZZ - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2013
Електро
13 137 ч
Висина на кревање: 3 100 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 5ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

JUNGHEINRICH EFG DF 16 - преден вилушкар со три тркала
 9
5 200 EUR
Нето цена
2002
Електро
8 615 ч
Висина на кревање: 5 470 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 7ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 27853

JUNGHEINRICH EFG 213 - преден вилушкар со три тркала
 9
4 900 EUR
Нето цена
2005
Електро
23 106 ч
Висина на кревање: 3 600 mm
Капцитет на кревање: 1 300 kg

Онлајн: 8ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30399

 Jungheinrich EFG216 - преден вилушкар со три тркала
Прашајте за цена
2013
Електро
6 608 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 8ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

JUNGHEINRICH EFG 216 K - преден вилушкар со три тркала
 9
9 900 EUR
Нето цена
2014
Електро
9 810 ч
Висина на кревање: 2 970 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 12ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 29650

 Jungheinrich EFG113 - преден вилушкар со три тркала
 3
Прашајте за цена
2013
Електро
2 864 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 1 300 kg

Онлајн: 14ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

1 2 3 5   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.