Предни вилушкари со три тркала - Изнајмување.


Слични понуди

JUNGHEINRICH EFG 216 K - преден вилушкар со три тркала
 9
7 900 EUR
Нето цена
2009
Електро
8 526 ч

Онлајн: 1ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30533

STILL RX 50-10 - преден вилушкар со три тркала
 9
5 800 EUR
Нето цена
2003
Електро
9 502 ч

Онлајн: 1ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30136

LINDE E 16 C-02 - преден вилушкар со три тркала
 9
6 300 EUR
Нето цена
2000
Електро
12 568 ч

Онлајн: 1ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30176

STILL RX 20-16 - преден вилушкар со три тркала
 9
6 900 EUR
Нето цена
2014
Електро
14 134 ч

Онлајн: 1ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 29984

Crown SC3016 - преден вилушкар со три тркала
 6
Прашајте за цена
1999
Електро
Висина на кревање: 4 300 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AG70

JUNGHEINRICH EFG 216-464DZ - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2015
Електро
11 591 ч
Висина на кревање: 4 640 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

JUNGHEINRICH EFG 216-464 DZ - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2015
Електро
13 244 ч
Висина на кревање: 4 640 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

Caterpillar Heftruck, 1,5 ton, Elektro, Sideshift, Freelift, 6 - преден вилушкар со три тркала
 20
6 950 EUR
Нето цена
2004
Електро
Висина на кревање: 6 000 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 1ден

Otten Machines Gennep

Холандија, Heijen

JUNGHEINRICH TFG 316 - преден вилушкар со три тркала
 9
10 400 EUR
Нето цена
2009
ТНГ
2 159 ч

Онлајн: 2ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30374

Diversen ATLET UNS/161D Reachtruck - преден вилушкар со три тркала
 6
Прашајте за цена
2002
Електро
7 217 ч
Висина на кревање: 85 000 mm

Онлајн: 2ден

Schmidt Trucks B.V.

Холандија, Groesbeek

Идентификација 2873026

LINDE E 16-01 386 - преден вилушкар со три тркала
 6
4 800 EUR
2011
Електро
27 145 ч
Висина на кревање: 4 625 mm

Онлајн: 2ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација E7365

KOMATSU FB 15 M 2 R - преден вилушкар со три тркала
 6
4 400 EUR
2008
Електро
4 240 ч
Висина на кревање: 4 470 mm

Онлајн: 2ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација Y7029

TOYOTA 8 FBEKT 16 - преден вилушкар со три тркала
 7
5 950 EUR
2015
Електро
6 982 ч
Висина на кревање: 3 000 mm

Онлајн: 2ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација B2122

Linde E18  - преден вилушкар со три тркала
 4
16 950 EUR
2015
Електро
4 582 ч
Висина на кревање: 4 625 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 2ден

LINDIG Fördertechnik GmbH

Германија

Идентификација SYS0038077

Linde E20L  - преден вилушкар со три тркала
 4
7 950 EUR
2014
Електро
9 904 ч
Висина на кревање: 3 850 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 2ден

LINDIG Fördertechnik GmbH

Германија

Идентификација SYS0038871

Linde E20L  - преден вилушкар со три тркала
 4
8 950 EUR
2013
Електро
7 456 ч
Висина на кревање: 3 145 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 2ден

LINDIG Fördertechnik GmbH

Германија

Идентификација SYS0036943

Linde E12  - преден вилушкар со три тркала
 6
3 950 EUR
2005
Електро
8 180 ч
Висина на кревање: 4 675 mm
Капцитет на кревање: 1 200 kg

Онлајн: 2ден

LINDIG Fördertechnik GmbH

Германија

Идентификација SYS0038375

Weitere R20-16  - преден вилушкар со три тркала
 6
2 900 EUR
2002
Електро
30 160 ч
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 2ден

LINDIG Fördertechnik GmbH

Германија

Идентификација SYS0038914

Still RX50-136156267  - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2014
Електро
4 585 ч
Висина на кревање: 3 095 mm
Капцитет на кревање: 1 250 kg

Онлајн: 2ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still RX20-206164694  - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2013
Електро
2 989 ч
Висина на кревање: 4 465 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 2ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.