Преден вилушкар со три тркала HYSTER J 1.8 XNT

Онлајн: 1мес 9ден

Бренд HYSTER
Идентификација 29605
Година на производство 2011
Машински часови 2 918 ч
Тежина 3 500 kg
Должина 2 120 mm
Ширина 1 120 mm
Висина 2 150 mm
Капцитет на кревање 1 700 kg
Висина на кревање 4 840 mm
Должина на вилушка 1 070 mm
Тип на јарбол триплекс
Носач на вилушка странична смена
Локација Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
Мотор/погонска група
  • гориво: електро
  • батерија: 48 V, 750 Ah, 2011
Шасија/суспензија
  • предни гуми: solid
  • задни гуми: solid
Кабина/внатрешност
  • дополнителни светла
Опрема
  • приклучоци: TRIPLEX with free lift, Side-shift, Working lights, Forks: 1070 mm, 3-ventil distributor, tires solid
7400 EUR
7 400
EUR
  • 452 500 MKD
  • 8 026 USD

Нето цена

Продавач
VZV.cz
VZV.cz Чешка република
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
Локално време на дилерот
14:55
Лица за контакт
Marek Bláha
Český, Deutsch, English, Русский
Pavel Samoylov
Český, English, Русский
7 400
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала HYSTER J 1.60 XMT
HYSTER J 1.60 XMT
2000, Електро, 12 083 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
2 200 EUR
Преден вилушкар со три тркала HYSTER J 1.60 XMT, 2000
Преден вилушкар со три тркала HYSTER J 1.60 XMT
HYSTER J 1.60 XMT
2000, Електро, 7 000 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
2 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала HYSTER J 1.60 XMT, 2000
Преден вилушкар со три тркала TOYOTA 8FBET16
TOYOTA 8FBET16
2011, Електро, 9 648 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
6 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала TOYOTA 8FBET16, 2011
Преден вилушкар со три тркала TOYOTA 8FBET15
TOYOTA 8FBET15
2012, Електро, 6 738 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
3 500 EUR
Преден вилушкар со три тркала TOYOTA 8FBET15, 2012
Преден вилушкар со три тркала TOYOTA 8FBET15
TOYOTA 8FBET15
2015, Електро, 10 923 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
6 800 EUR
Преден вилушкар со три тркала TOYOTA 8FBET15, 2015
Преден вилушкар со три тркала TOYOTA 8FBET18
TOYOTA 8FBET18
2014, Електро, 6 723 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
6 500 EUR
Преден вилушкар со три тркала TOYOTA 8FBET18, 2014
Преден вилушкар со три тркала TOYOTA 8FBET18
TOYOTA 8FBET18
2014, Електро, 11 921 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
6 100 EUR
Преден вилушкар со три тркала TOYOTA 8FBET18, 2014
Преден вилушкар со три тркала TOYOTA 8FBET15
TOYOTA 8FBET15
2014, Електро, 5 690 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
7 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала TOYOTA 8FBET15, 2014
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-15
STILL RX 20-15
2011, Електро, 10 397 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
6 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-15, 2011
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01
LINDE E 16-01
2011, Електро, 14 012 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
4 800 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01, 2011
Преден вилушкар со три тркала JUNGHEINRICH EFG 216 K
JUNGHEINRICH EFG 216 K
2011, Електро, 3 017 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
6 600 EUR
Преден вилушкар со три тркала JUNGHEINRICH EFG 216 K, 2011
Преден вилушкар со три тркала JUNGHEINRICH EFG 216 K
JUNGHEINRICH EFG 216 K
2011, Електро, 2 904 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
5 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала JUNGHEINRICH EFG 216 K, 2011

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.