Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала HYSTER A 1.50 XL
HYSTER A 1.50 XL
2007, Електро, 1 952 ч
Германија, Ludwigsfelde
Преден вилушкар со три тркала HYSTER A 1.50 XL, 2007
Преден вилушкар со три тркала HYSTER A 1.50 XL
HYSTER A 1.50 XL
1990, Електро, 6 811 ч
Германија, 28816 Stuhr
1 750 EUR
Преден вилушкар со три тркала HYSTER A 1.50 XL, 1990
Преден вилушкар со три тркала HYSTER A 1.50 XL
HYSTER A 1.50 XL
2003, Електро, 2 129 ч
Германија, 28816 Stuhr
1 300 EUR
Преден вилушкар со три тркала HYSTER A 1.50 XL, 2003
Преден вилушкар со три тркала HYSTER A 1.5 XNT
HYSTER A 1.5 XNT
2012, Електро, 10 486 ч
Германија, 28816 Stuhr
5 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала HYSTER A 1.5 XNT, 2012
Преден вилушкар со три тркала HYSTER J 1.60 XMT
HYSTER J 1.60 XMT
2000, Електро, 12 083 ч
Чешка република, Hradec Králové
2 200 EUR
Преден вилушкар со три тркала HYSTER J 1.60 XMT, 2000
Преден вилушкар со три тркала HYSTER J 1.60 XMT
HYSTER J 1.60 XMT
2000, Електро, 7 000 ч
Чешка република, Hradec Králové
2 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала HYSTER J 1.60 XMT, 2000
Преден вилушкар со три тркала HYSTER J 1.8 XNT
HYSTER J 1.8 XNT
2011, Електро, 2 918 ч
Чешка република, Hradec Králové
7 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала HYSTER J 1.8 XNT, 2011
Преден вилушкар со три тркала Hyster J1.5XNT
Hyster J1.5XNT
2011, Електро
Полска, Strzałkowo
3 200 EUR
Преден вилушкар со три тркала Hyster J1.5XNT, 2011
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFGD1.0G
Jungheinrich EFGD1.0G
1991, Електро, 2 979 ч
Холандија, Moerdijk
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFGD1.0G, 1991
Преден вилушкар со три тркала HYSTER J 1.80 XMT (640)
HYSTER J 1.80 XMT (640)
2004, Електро
Германија, 28816 Stuhr
2 950 EUR
Преден вилушкар со три тркала HYSTER J 1.80 XMT (640), 2004
Преден вилушкар со три тркала Hyster J1.6XNT MWB heftruck
Hyster J1.6XNT MWB heftruck
2013, Електро, 7 799 ч
Холандија, Leur
7 750 EUR
Преден вилушкар со три тркала Hyster J1.6XNT MWB heftruck, 2013
Преден вилушкар со три тркала Still RX 50-13
Still RX 50-13
2014, Електро
Италија, Vignola MO
10 700 EUR
Преден вилушкар со три тркала Still RX 50-13, 2014

Преден вилушкар со три тркала HYSTER A 1.50 XL

Бренд HYSTER
Година на производство 1991
Состојба добра
Машински часови 1 053 ч
Тежина 3 170 kg
Должина 1 750 mm
Ширина 1 000 mm
Капцитет на кревање 1 500 kg
Висина на кревање 4 300 mm
Слободно подигање 100 mm
Висина на возење 2 720 mm
Центар на гравитација 500 mm
Должина на вилушка 1 200 mm
Тип на јарбол симплекс
Локација Германија, Ludwigsfelde
Мотор/погонска група
 • гориво: електро
 • батерија: 24V/920 Ah (2013)
Шасија/суспензија
 • предни гуми: 18x7-8 (30%), Superelastic
 • задни гуми: Superelastic, 18x7-8 (30%)
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": преден вилушкар со три тркала HYSTER A 1.50 XL

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": преден вилушкар со три тркала HYSTER A 1.50 XL

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.