Преден вилушкар со три тркала HYSTER A 1.5 XNT

Онлајн: 1мес 9ден

Бренд HYSTER
Идентификација U7504
Година на производство 2012
Машински часови 10 486 ч
Корисна носивост 1 500 kg
Висина на кревање 5 450 mm
Тип на јарбол триплекс
Локација Германија, Stuhr
Телефон +494215...
Мотор/погонска група
  • гориво: електро
5400 EUR
5 400
EUR
  • 330 203 MKD
  • 5 857 USD

Продавач
Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG
Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG Германија
Доверлив
Локално време на дилерот
14:52
5 400
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала HYSTER A 1.50 XL
HYSTER A 1.50 XL
2003, Електро, 2 129 ч
Германија, Stuhr
1 300 EUR
Преден вилушкар со три тркала HYSTER A 1.50 XL, 2003
Преден вилушкар со три тркала HYSTER A 1.50 XL
HYSTER A 1.50 XL
1990, Електро, 6 811 ч
Германија, Stuhr
1 750 EUR
Преден вилушкар со три тркала HYSTER A 1.50 XL, 1990
Преден вилушкар со три тркала HYSTER J 1.80 XMT (640)
HYSTER J 1.80 XMT (640)
2004, Електро
Германија, Stuhr
2 950 EUR
Преден вилушкар со три тркала HYSTER J 1.80 XMT (640), 2004
Преден вилушкар со три тркала STILL EFG 1,5 5004
STILL EFG 1,5 5004
1980, Електро
Германија, Stuhr
950 EUR
Преден вилушкар со три тркала STILL EFG 1,5 5004, 1980
Преден вилушкар со три тркала NISSAN 1 N 1 L 18 Q
NISSAN 1 N 1 L 18 Q
2007, Електро
Германија, Stuhr
2 250 EUR
Преден вилушкар со три тркала NISSAN 1 N 1 L 18 Q, 2007
Преден вилушкар со три тркала NISSAN 1 N 1 L 15 Q
NISSAN 1 N 1 L 15 Q
2008, Електро, 1 124 ч
Германија, Stuhr
5 800 EUR
Преден вилушкар со три тркала NISSAN 1 N 1 L 15 Q, 2008
Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1 L 18 Q
NISSAN G1N1 L 18 Q
2006, Електро, 3 544 ч
Германија, Stuhr
3 750 EUR
Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1 L 18 Q, 2006
Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1 L 20 Q
NISSAN G1N1 L 20 Q
2008, Електро, 2 238 ч
Германија, Stuhr
5 800 EUR
Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1 L 20 Q, 2008
Преден вилушкар со три тркала TOYOTA 7 FBEST 13
TOYOTA 7 FBEST 13
2012, Електро, 10 698 ч
Германија, Stuhr
4 800 EUR
Преден вилушкар со три тркала TOYOTA 7 FBEST 13, 2012
Преден вилушкар со три тркала CROWN SC 3240-1.8
CROWN SC 3240-1.8
2008, Електро, 4 111 ч
Германија, Stuhr
3 750 EUR
Преден вилушкар со три тркала CROWN SC 3240-1.8, 2008
Преден вилушкар со три тркала CROWN SC 5320-1.6
CROWN SC 5320-1.6
2014, Електро, 1 139 ч
Германија, Stuhr
9 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала CROWN SC 5320-1.6, 2014
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-15 6210
STILL RX 20-15 6210
2012, Електро, 9 428 ч
Германија, Stuhr
6 950 EUR
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-15 6210, 2012

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.