Предни вилушкари со три тркала HYSTER


9
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
HYSTER J 1.80 XMT (640) - преден вилушкар со три тркала
 6
2 950 EUR
2004
Електро
Висина на кревање: 3 330 mm

Онлајн: 15ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација D5724

Hyster J1.5XNT  - преден вилушкар со три тркала
 6
3 200 EUR
Нето цена
2011
Електро
Висина на кревање: 2 400 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 25ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

Hyster J1.6XNT MWB heftruck - преден вилушкар со три тркала
 20
7 750 EUR
Нето цена
2013
Електро
7 799 ч
Висина на кревање: 3 210 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1мес 4ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

HYSTER J 1.8 XNT - преден вилушкар со три тркала
 9
7 400 EUR
Нето цена
2011
Електро
2 918 ч
Висина на кревање: 4 840 mm
Капцитет на кревање: 1 700 kg

Онлајн: 1мес 13ден

VZV.cz

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 29605

HYSTER A 1.5 XNT - преден вилушкар со три тркала
 6
5 400 EUR
2012
Електро
10 486 ч
Висина на кревање: 5 450 mm

Онлајн: 1мес 13ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација U7504

HYSTER A 1.50 XL - преден вилушкар со три тркала
 6
1 750 EUR
1990
Електро
6 811 ч
Висина на кревање: 3 000 mm

Онлајн: 3мес 2ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација U1659

HYSTER A 1.50 XL - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2007
Електро
1 952 ч
Висина на кревање: 5 250 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 3мес

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

HYSTER J 1.60 XMT - преден вилушкар со три тркала
 9
2 900 EUR
Нето цена
2000
Електро
7 000 ч
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 5мес 19ден

VZV.cz

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 27494

HYSTER J 1.60 XMT - преден вилушкар со три тркала
 9
2 200 EUR
Нето цена
2000
Електро
12 083 ч
Висина на кревање: 4 470 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 5мес 20ден

VZV.cz

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 27495

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.