Предни вилушкари со три тркала DOOSAN


2
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
DOOSAN B 20 T-5 - преден вилушкар со три тркала
 6
6 400 EUR
2015
Електро
1 557 ч
Висина на кревање: 3 300 mm

Онлајн: 19ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација P8600

 Doosan B 15 T-7 - преден вилушкар со три тркала
 9
13 750 EUR
2015
Електро
1 630 ч
Висина на кревање: 4 750 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 5мес 22ден

Mengel Gabelstapler GmbH

Германија, Garbsen

Идентификација 03-14295/3554717

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.