Предни вилушкари со три тркала - Дизел.


5
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
MOFFETT M4 20.1 Mitnahmestapler Gabelstapler Diesel - преден вилушкар со три тркала
 19
3 900 EUR
Нето цена
2004
Дизел
5 000 ч
Висина на кревање: 3 000 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 21ден

Auto Ungar Kommunalfahrzeuge

Германија, In der Lach, 68

LINDE H 25 D-01 - преден вилушкар со три тркала
 9
8 200 EUR
Нето цена
2008
Дизел
12 467 ч
Висина на кревање: 3 150 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 2мес 22ден

VZV.cz

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 28966

LINDE H 16 D-01 - преден вилушкар со три тркала
 9
10 400 EUR
Нето цена
2014
Дизел
6 893 ч
Висина на кревање: 3 640 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 2мес 22ден

VZV.cz

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 28967

TOYOYA FD80 - преден вилушкар со три тркала
 4
17 941 EUR
2016
Дизел
1 200 ч

Онлајн: 8мес 13ден

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација W-leo2019072603

 LE20 66MP - преден вилушкар со три тркала
 1
3 900 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19.00%
1999
Дизел

Онлајн: 8год 2мес

Gassmann GmbH

14

Германија, Göttingen

Идентификација 59211

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.