Преден вилушкар со три тркала Crown SC4220-1,6

Онлајн: 2год 5мес

Бренд CROWN
Идентификација 13384
Година на производство 2011
VIN 9A179248
Дата на прва регистрација 15.06.2011
Машински часови 230 ч
Капцитет на кревање 1 600 kg
Висина на кревање 6 230 mm
Тип на јарбол триплекс
Носач на вилушка странична смена
Локација Франција, Senlis
Телефон +33 0344...
Мотор/погонска група
  • гориво: електро
Шасија/суспензија
  • гуми: Plein Souple
7800 EUR
7 800
EUR
  • 484 839 MKD
  • 8 807 USD

Продавач
CAPM EUROPE
CAPM EUROPE Франција
Доверлив
6 Повеќе од 6 години со Truck1
Локално време на дилерот
02:08
Лица за контакт
Geoffroy de LACOTTE
English, Español, Français
7 800
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала Crown SC 4220-1.3 (4000 ore lavoro)
Crown SC 4220-1.3 (4000 ore lavoro)
2011, Електро
Италија, Vignola MO
8 000 EUR
Преден вилушкар со три тркала Crown SC 4220-1.3 (4000 ore lavoro), 2011
Преден вилушкар со три тркала CROWN SC 5320-1.6
CROWN SC 5320-1.6
2014, Електро, 1 139 ч
Германија, 28816 Stuhr
8 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала CROWN SC 5320-1.6, 2014
Преден вилушкар со три тркала Crown SC5340-1.6
Crown SC5340-1.6
2014, Електро, 19 432 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Crown SC5340-1.6, 2014
Преден вилушкар со три тркала CROWN SC 3240-1.8
CROWN SC 3240-1.8
2008, Електро, 4 111 ч
Германија, 28816 Stuhr
3 750 EUR
Преден вилушкар со три тркала CROWN SC 3240-1.8, 2008
Преден вилушкар со три тркала CROWN SC 5360 1.8 TT
CROWN SC 5360 1.8 TT
2014, Електро, 6 669 ч
Германија, 28816 Stuhr
7 800 EUR
Преден вилушкар со три тркала CROWN SC 5360 1.8 TT, 2014
Преден вилушкар со три тркала CROWN SC 5360 1.8 TT
CROWN SC 5360 1.8 TT
2014, Електро, 1 817 ч, 2-оски
Германија, 28816 Stuhr
8 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала CROWN SC 5360 1.8 TT, 2014
Преден вилушкар со три тркала Crown SC3200
Crown SC3200
2004, Електро, 8 944 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Crown SC3200, 2004
Преден вилушкар со три тркала Crown SC5360
Crown SC5360
2014, Електро, 8 813 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Crown SC5360, 2014
Преден вилушкар со три тркала Crown SC5360
Crown SC5360
2014, Електро, 7 233 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала Crown SC5360, 2014
Преден вилушкар со три тркала Crown SC 5340
Crown SC 5340
2013, Електро, 2 584 ч
Холандија, ENSCHEDE
7 500 EUR
Преден вилушкар со три тркала Crown SC 5340, 2013
Преден вилушкар со три тркала Crown SC 5360 -2.0
Crown SC 5360 -2.0
2012, Електро, 2 108 ч
Германија, Düsseldorf
7 450 EUR
Преден вилушкар со три тркала Crown SC 5360 -2.0, 2012
Преден вилушкар со три тркала Crown SC 5310 (350 hours)
Crown SC 5310 (350 hours)
2013, Електро, 350 ч
Холандија, ENSCHEDE
7 500 EUR
Преден вилушкар со три тркала Crown SC 5310 (350 hours), 2013

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.