Предни вилушкари со три тркала CROWN


12
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Crown SC3016 - преден вилушкар со три тркала
 6
Прашајте за цена
1999
Електро
Висина на кревање: 4 300 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AG70

 Crown SC5360 - преден вилушкар со три тркала
Прашајте за цена
2014
Електро
7 233 ч
Висина на кревање: 4 820 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 18ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

 Crown SC5360 - преден вилушкар со три тркала
Прашајте за цена
2014
Електро
8 813 ч
Висина на кревање: 4 820 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 18ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

 Crown SC3200 - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2004
Електро
8 944 ч
Висина на кревање: 4 820 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 3мес 23ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

Идентификација 10577/3578589

CROWN SC 5360 1.8 TT - преден вилушкар со три тркала
 6
8 400 EUR
2014
Електро
1 817 ч
Висина на кревање: 4 350 mm

Онлајн: 5мес 8ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација J8620

 Crown SC5360-20 - 3+4Ventil/Triplex4825/Seitens - преден вилушкар со три тркала
 2
6 490 EUR
2012
Електро
8 686 ч
Висина на кревање: 4 825 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 5мес 19ден

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација HPG0466/3554380

 Crown SC 4220-1.3 (4000 ore lavoro) - преден вилушкар со три тркала
 1
9 100 EUR
2011
Електро
Висина на кревање: 5 250 mm
Капцитет на кревање: 1 300 kg

Онлајн: 7мес 9ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15362/3246290

CROWN SC 5360 1.8 TT - преден вилушкар со три тркала
 6
7 800 EUR
2014
Електро
6 669 ч
Висина на кревање: 5 250 mm

Онлајн: 8мес 9ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација P9910

CROWN SC 5320-1.6 - преден вилушкар со три тркала
 6
9 400 EUR
2014
Електро
1 139 ч
Висина на кревање: 6 925 mm

Онлајн: 8мес 9ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација L9151

CROWN SC 3240-1.8 - преден вилушкар со три тркала
 6
3 750 EUR
2008
Електро
4 111 ч
Висина на кревање: 6 120 mm

Онлајн: 8мес 9ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација Z1253

 Crown SC5340-1.6 - преден вилушкар со три тркала
 5
Прашајте за цена
2014
Електро
19 432 ч
Висина на кревање: 3 190 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1год 11мес

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

Crown SC4220-1,6 - преден вилушкар со три тркала
 8
7 800 EUR
2011
Електро
230 ч
Висина на кревање: 6 230 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 2год 3мес

CAPM EUROPE

6

Франција, Senlis

Идентификација 13384

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.