Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала Clark TM15N
Clark TM15N
Електро
Шпанија, Zaragoza
Преден вилушкар со три тркала Clark TM15N
Преден вилушкар со три тркала CLARK CTM 10 WÓZEK WIDŁOWY STAPLER FORKLIFT TOYOTA LINDE JUNGHEINRICH
CLARK CTM 10 WÓZEK WIDŁOWY STAPLER FORKLIFT TOYOTA LINDE JUNGHEINRICH
2002, Електро, 3 700 ч, 2-оски
Полска, Opalenica
3 055 EUR
Преден вилушкар со три тркала CLARK CTM 10 WÓZEK WIDŁOWY STAPLER FORKLIFT TOYOTA LINDE JUNGHEINRICH, 2002
Преден вилушкар со три тркала Linde E15
Linde E15
2016, Електро, 1 012 ч
Германија
19 985 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E15, 2016
Преден вилушкар со три тркала Linde E15
Linde E15
2016, Електро, 1 266 ч
Германија
19 985 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E15, 2016
Преден вилушкар со три тркала Linde E15
Linde E15
2008, Електро, 2 550 ч
Германија
15 850 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E15, 2008
Преден вилушкар со три тркала Linde E15
Linde E15
1994, Електро, 4 042 ч
Германија, Düsseldorf
2 950 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E15, 1994
Преден вилушкар со три тркала TOYOTA 8FBET15
TOYOTA 8FBET15
2012, Електро, 6 738 ч
Чешка република, Hradec Králové
3 500 EUR
Преден вилушкар со три тркала TOYOTA 8FBET15, 2012
Преден вилушкар со три тркала Still RX50-15
Still RX50-15
2006, Електро, 6 620 ч
Австрија, SOMMEREIN
11 980 EUR
Преден вилушкар со три тркала Still RX50-15, 2006
Преден вилушкар со три тркала Toyota 8 FBET 15
Toyota 8 FBET 15
2013, Електро
Италија, Vignola MO
8 050 EUR
Преден вилушкар со три тркала Toyota 8 FBET 15, 2013
Преден вилушкар со три тркала Toyota 8 FBET 15
Toyota 8 FBET 15
2013, Електро
Италија, Vignola MO
11 300 EUR
Преден вилушкар со три тркала Toyota 8 FBET 15, 2013
Преден вилушкар со три тркала Still RX 50-15
Still RX 50-15
2012, Електро, 2 160 ч
Германија, Garbsen
7 500 EUR
Преден вилушкар со три тркала Still RX 50-15, 2012
Преден вилушкар со три тркала Still RX 20-15
Still RX 20-15
2013, Електро, 5 810 ч
Германија, Garbsen
9 540 EUR
Преден вилушкар со три тркала Still RX 20-15, 2013

Преден вилушкар со три тркала CLARK TM 15

Бренд CLARK
Идентификација 232B
VIN TM-145-7844-GEF-7000
Машински часови 2 655 ч
Корисна носивост 1 500 kg
Висина на кревање 5 000 mm
Тип на јарбол триплекс
Локација Шпанија, Madrid
Мотор/погонска група
 • гориво: електро
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": преден вилушкар со три тркала CLARK TM 15

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": преден вилушкар со три тркала CLARK TM 15

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.