Преден вилушкар со три тркала CESAB BLITZ 320 AC

Онлајн: 1мес 9ден

Бренд CESAB
Идентификација 29604
Година на производство 2006
Машински часови 4 285 ч
Тежина 3 750 kg
Должина 2 300 mm
Ширина 1 030 mm
Висина 2 080 mm
Капцитет на кревање 2 000 kg
Висина на кревање 4 400 mm
Должина на вилушка 1 010 mm
Тип на јарбол триплекс
Носач на вилушка странична смена
Локација Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
Мотор/погонска група
  • гориво: електро
  • батерија: 48 V, 630 Ah
Шасија/суспензија
  • предни гуми: solid
  • задни гуми: solid
Кабина/внатрешност
  • дополнителни светла
Опрема
  • приклучоци: TRIPLEX with free lift, Side-shift, Working lights, Forks: 1010 mm, 3-ventil distributor, tires solid
5200 EUR
5 200
EUR
  • 317 973 MKD
  • 5 640 USD

Нето цена

Продавач
VZV.cz
VZV.cz Чешка република
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
Локално време на дилерот
13:46
Лица за контакт
Marek Bláha
Český, Deutsch, English, Русский
Pavel Samoylov
Český, English, Русский
5 200
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала STILL RX 50-13
STILL RX 50-13
2006, Електро, 3 751 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
6 300 EUR
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 50-13, 2006
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-02
LINDE E 16 C-02
2006, Електро, 4 703 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
5 600 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-02, 2006
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-02
LINDE E 16 C-02
2006, Електро, 99 997 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
5 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 C-02, 2006
Преден вилушкар со три тркала CESAB C3E 200
CESAB C3E 200
2006, Електро, 7 782 ч
Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
5 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала CESAB C3E 200, 2006
Преден вилушкар со три тркала Cesab C3E 180
Cesab C3E 180
2011, Електро
Италија, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
7 500 EUR
Преден вилушкар со три тркала Cesab C3E 180, 2011
Преден вилушкар со три тркала Maximal FBT20-AC
Maximal FBT20-AC
2019, Електро, 1 ч
Австрија, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
Преден вилушкар со три тркала Maximal FBT20-AC, 2019
Преден вилушкар со три тркала [div] PIERALISI TR 800 AC
[div] PIERALISI TR 800 AC
2012, Електро
Италија, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
6 000 EUR
Преден вилушкар со три тркала [div] PIERALISI TR 800 AC, 2012
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG320/DRIVEIN5853989
Jungheinrich EFG320/DRIVEIN5853989
2008, Електро, 8 313 ч
Германија, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
Преден вилушкар со три тркала Jungheinrich EFG320/DRIVEIN5853989, 2008
Преден вилушкар со три тркала Linde E10
Linde E10
2006, 5 100 ч
Франција, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
8 000 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E10, 2006
Преден вилушкар со три тркала Still RX50-15
Still RX50-15
2006, Електро, 6 620 ч
Австрија, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
11 980 EUR
Преден вилушкар со три тркала Still RX50-15, 2006
Преден вилушкар со три тркала LINDE P60Z
LINDE P60Z
2006, Електро, 11 724 ч
Холандија, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
Преден вилушкар со три тркала LINDE P60Z, 2006
Преден вилушкар со три тркала Toyota 7FBEST155542879
Toyota 7FBEST155542879
2006, Електро, 21 617 ч
Германија, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
Преден вилушкар со три тркала Toyota 7FBEST155542879, 2006

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.