Предни вилушкари со три тркала CESAB


3
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
CESAB C3E 200 - преден вилушкар со три тркала
 9
5 900 EUR
Нето цена
2006
Електро
7 782 ч
Висина на кревање: 4 470 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 14ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 29913

 Cesab C3E 180 - преден вилушкар со три тркала
7 500 EUR
2011
Електро
Висина на кревање: 3 005 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 30ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

CESAB BLITZ 320 AC - преден вилушкар со три тркала
 9
5 200 EUR
Нето цена
2006
Електро
4 285 ч
Висина на кревање: 4 400 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 1мес 13ден

VZV.cz

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 29604

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.