Предни вилушкари со три тркала CATERPILLAR од Франција


1
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Caterpillar EP20KT - преден вилушкар со три тркала
 2
9 900 EUR
2005
Електро
12 446 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 2год 5мес

CAPM EUROPE

6

Франција, Senlis

Идентификација 13441

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.