Преден вилушкар со три тркала Caterpillar EP20KT

Онлајн: 2год 5мес

Бренд CATERPILLAR
Модел EP20KT
Идентификација 13441
Година на производство 2005
VIN ETB5A76432
Дата на прва регистрација 15.06.2005
Машински часови 12 446 ч
Капцитет на кревање 2 000 kg
Висина на кревање 4 500 mm
Тип на јарбол триплекс
Носач на вилушка странична смена
Локација Франција, Senlis
Телефон +33 0344...
Мотор/погонска група
  • гориво: електро
Шасија/суспензија
  • гуми: Plein Souple
9900 EUR
9 900
EUR
  • 615 373 MKD
  • 11 178 USD

Продавач
CAPM EUROPE
CAPM EUROPE Франција
Доверлив
6 Повеќе од 6 години со Truck1
Локално време на дилерот
03:46
Лица за контакт
Geoffroy de LACOTTE
English, Español, Français
9 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала Caterpillar EP16KT5642150
Caterpillar EP16KT5642150
2000, Електро, 4 081 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Преден вилушкар со три тркала Caterpillar EP16KT5642150, 2000
Преден вилушкар со три тркала CAT Lift Trucks EP16KT
CAT Lift Trucks EP16KT
2005, Електро, 6 450 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со три тркала CAT Lift Trucks EP16KT, 2005
Преден вилушкар со три тркала CAT Lift Trucks EP 16 KT (BATTERIA NUOVA)
CAT Lift Trucks EP 16 KT (BATTERIA NUOVA)
2001, Електро
Италија, Vignola MO
6 800 EUR
Преден вилушкар со три тркала CAT Lift Trucks EP 16 KT (BATTERIA NUOVA), 2001
Преден вилушкар со три тркала CATERPILLAR EP16NT
CATERPILLAR EP16NT
2010, Електро, 2 455 ч
Шпанија, Tarragona
8 950 EUR
Преден вилушкар со три тркала CATERPILLAR EP16NT, 2010
Преден вилушкар со три тркала CATERPILLAR EP18NT
CATERPILLAR EP18NT
2011, Електро, 4 561 ч
Шпанија, Tarragona
11 500 EUR
Преден вилушкар со три тркала CATERPILLAR EP18NT, 2011
Преден вилушкар со три тркала CATERPILLAR EP 16 NT-48E
CATERPILLAR EP 16 NT-48E
2007, Електро, 10 386 ч
Чешка република, Cervená Voda
6 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала CATERPILLAR EP 16 NT-48E, 2007
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-16
Still RX20-16
2005, Електро, 25 493 ч
Полска, Strzałkowo
4 800 EUR
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-16, 2005
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-20
STILL RX 20-20
2013, Електро, 3 201 ч
Чешка република, Cervená Voda
7 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-20, 2013
Преден вилушкар со три тркала STILL RX20-20
STILL RX20-20
2012, Електро, 5 490 ч
Германија, 76661 Philippsburg
13 980 EUR
Преден вилушкар со три тркала STILL RX20-20, 2012
Преден вилушкар со три тркала Still R 20-20
Still R 20-20
2003, Електро, 7 705 ч
Холандија, ENSCHEDE
5 500 EUR
Преден вилушкар со три тркала Still R 20-20, 2003
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-20 6215
STILL RX 20-20 6215
2014, Електро, 4 460 ч
Германија, 28816 Stuhr
9 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-20 6215, 2014
Преден вилушкар со три тркала STILL RX20-20 / 3220
STILL RX20-20 / 3220
2013, Електро, 4 272 ч
Германија, 76661 Philippsburg
10 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала STILL RX20-20 / 3220, 2013

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.