Предни вилушкари со три тркала CATERPILLAR


10
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Caterpillar Heftruck, 1,5 ton, Elektro, Sideshift, Freelift, 6 - преден вилушкар со три тркала
 20
6 950 EUR
Нето цена
2004
Електро
Висина на кревање: 6 000 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 6ден

Otten Machines Gennep

Холандија, Heijen

Caterpillar EP16CPNT - преден вилушкар со три тркала
 10
Прашајте за цена
2013
Електро
10 360 ч
Висина на кревање: 3 290 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1мес 20ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација BC97

 CAT Lift Trucks EP 16 KT (BATTERIA NUOVA) - преден вилушкар со три тркала
 4
7 150 EUR
2001
Електро
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 2мес 9ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15363/3242915

CATERPILLAR EP18NT - преден вилушкар со три тркала
 6
11 500 EUR
2011
Електро
4 561 ч

Онлајн: 4мес 12ден

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Шпанија, Amposta

Идентификација MA 1989

CATERPILLAR EP16NT - преден вилушкар со три тркала
 10
9 950 EUR
2010
Електро
2 455 ч
Висина на кревање: 4 300 mm

Онлајн: 4мес 12ден

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Шпанија, Amposta

Идентификација MA 2801

Caterpillar EP16KT5642150  - преден вилушкар со три тркала
 3
Прашајте за цена
2000
Електро
4 081 ч
Висина на кревање: 4 370 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 8мес 12ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

 CAT Lift Trucks EP16KT - преден вилушкар со три тркала
 3
Прашајте за цена
2005
Електро
6 450 ч
Висина на кревање: 4 300 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 8мес

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

Идентификација 10110/3518250

Caterpillar F-30/E36V - преден вилушкар со три тркала
 4
3 000 EUR
Електро
3 737 ч
Висина на кревање: 4 150 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 1год 1мес

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Австрија, SOMMEREIN

Идентификација GM90618

Caterpillar F30-E - преден вилушкар со три тркала
 4
3 000 EUR
Електро
6 684 ч
Висина на кревање: 4 150 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 1год 1мес

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Австрија, SOMMEREIN

Идентификација GM90718

Caterpillar EP20KT - преден вилушкар со три тркала
 2
9 900 EUR
2005
Електро
12 446 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 2год 3мес

CAPM EUROPE

6

Франција, Senlis

Идентификација 13441

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.