Предни вилушкари со три тркала CARER


2
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Carer M18-3S - преден вилушкар со три тркала
 10
Прашајте за цена
2005
Електро
10 286 ч
Висина на кревање: 6 000 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 2мес 29ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација BC05

CARER NK 10 - преден вилушкар со три тркала
 6
3 300 EUR
2004
Електро
1 599 ч
Висина на кревање: 5 200 mm

Онлајн: 3мес 24ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација R9617

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.