Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала BT C3E 100 R
BT C3E 100 R
2007, Електро, 321 ч
Чешка република, Hradec Králové
6 500 EUR
Преден вилушкар со три тркала BT C3E 100 R, 2007
Преден вилушкар со три тркала BT C3E150R
BT C3E150R
2009, Електро, 1 970 ч
Белгија, Beveren Waas
7 750 EUR
Преден вилушкар со три тркала BT C3E150R, 2009
Преден вилушкар со три тркала BT C3E 150
BT C3E 150
2011, Електро, 6 199 ч
Холандија, Veenendaal
7 250 EUR
Преден вилушкар со три тркала BT C3E 150, 2011
Преден вилушкар со три тркала BT C3E 160
BT C3E 160
2008, Електро, 1 243 ч
Холандија, Veenendaal
7 500 EUR
Преден вилушкар со три тркала BT C3E 160, 2008
Преден вилушкар со три тркала BT C3E 120
BT C3E 120
2010, Електро, 3 313 ч
Холандија, Veenendaal
7 500 EUR
Преден вилушкар со три тркала BT C3E 120, 2010
Преден вилушкар со три тркала BT C3E 160
BT C3E 160
2011, Електро, 9 068 ч
Холандија, Veenendaal
8 500 EUR
Преден вилушкар со три тркала BT C3E 160, 2011
Преден вилушкар со три тркала BT C3E150
BT C3E150
2013, Електро, 3 028 ч
Белгија, Beveren Waas
8 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала BT C3E150, 2013
Преден вилушкар со три тркала BT C3E 160L
BT C3E 160L
2010, Електро, 13 841 ч
Германија, Düsseldorf
5 100 EUR
Преден вилушкар со три тркала BT C3E 160L, 2010
Преден вилушкар со три тркала BT C3E 160L
BT C3E 160L
2009, Електро, 9 683 ч
Германија, 28816 Stuhr
4 950 EUR
Преден вилушкар со три тркала BT C3E 160L, 2009
Преден вилушкар со три тркала BT C3E 160L
BT C3E 160L
2009, Електро, 16 861 ч
Германија, 28816 Stuhr
3 950 EUR
Преден вилушкар со три тркала BT C3E 160L, 2009
Преден вилушкар со три тркала BT C3E160L
BT C3E160L
2009, Електро, 15 525 ч
Германија, Düsseldorf
6 450 EUR
Преден вилушкар со три тркала BT C3E160L, 2009
Преден вилушкар со три тркала BT C3E 160L
BT C3E 160L
2009, Електро, 17 038 ч
Германија, 28816 Stuhr
3 950 EUR
Преден вилушкар со три тркала BT C3E 160L, 2009

Преден вилушкар со три тркала BT C3E 130 R

Бренд BT
Идентификација 29583
Година на производство 2006
Машински часови 499 ч
Тежина 3 106 kg
Должина 1 750 mm
Ширина 1 030 mm
Висина 2 300 mm
Капцитет на кревање 1 250 kg
Висина на кревање 3 530 mm
Должина на вилушка 1 000 mm
Тип на јарбол дуплекс со слободен лифт
Локација Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
Мотор/погонска група
 • гориво: електро
 • батерија: 24 V, 750 Ah
Шасија/суспензија
 • предни гуми: solid
 • задни гуми: solid
Кабина/внатрешност
 • дополнителни светла
Опрема
 • приклучоци: DUPLEX with free lift, Side-shift, front window, Working lights, Forks: 1000 mm, Oil pipes 1x, 4-ventil distributor, tires solid
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": преден вилушкар со три тркала BT C3E 130 R

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": преден вилушкар со три тркала BT C3E 130 R

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.