Предни вилушкари со три тркала BT


17
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
BT C3E150R - преден вилушкар со три тркала
 5
7 750 EUR
2009
Електро
1 970 ч
Висина на кревање: 5 005 mm

Онлајн: 3ден

Immer-Goed nv

Белгија, BEVEREN (WAAS)

Идентификација 2051

BT C3E150 - преден вилушкар со три тркала
 10
8 400 EUR
2013
Електро
3 028 ч
Висина на кревање: 4 500 mm

Онлајн: 3ден

Immer-Goed nv

Белгија, BEVEREN (WAAS)

Идентификација 2053

 BT C3E 150 PYROBAN - преден вилушкар со три тркала
 7
9 500 EUR
2011
Електро
1 523 ч
Висина на кревање: 3 200 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 10ден

JKH HEFTRUCKS B.V.

Холандија, Veenendaal

 BT C3E 160 - преден вилушкар со три тркала
 1
8 500 EUR
2011
Електро
9 068 ч
Висина на кревање: 4 470 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 10ден

JKH HEFTRUCKS B.V.

Холандија, Veenendaal

 BT C3E 120 - преден вилушкар со три тркала
 6
7 500 EUR
2010
Електро
3 313 ч
Висина на кревање: 3 200 mm
Капцитет на кревање: 1 200 kg

Онлајн: 10ден

JKH HEFTRUCKS B.V.

Холандија, Veenendaal

 BT C3E 160 - преден вилушкар со три тркала
 1
7 500 EUR
2008
Електро
1 243 ч
Висина на кревање: 4 470 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 10ден

JKH HEFTRUCKS B.V.

Холандија, Veenendaal

 BT C3E 150 - преден вилушкар со три тркала
 4
7 250 EUR
2011
Електро
6 199 ч
Висина на кревање: 4 470 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 10ден

JKH HEFTRUCKS B.V.

Холандија, Veenendaal

 BT 7FBEST13 - Containerf./ Freihub / 3.010HH - преден вилушкар со три тркала
 10
6 750 EUR
2008
Електро
19 500 ч
Висина на кревање: 3 010 mm
Капцитет на кревање: 1 300 kg

Онлајн: 1мес 17ден

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

 BT CBE 20T - преден вилушкар со три тркала
 3
3 800 EUR
2009
Електро
4 468 ч
Висина на кревање: 5 600 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 2мес 15ден

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација HPG0343/3590746

BT C3E 160L - преден вилушкар со три тркала
 6
3 950 EUR
2009
Електро
17 038 ч
Висина на кревање: 2 875 mm

Онлајн: 4мес

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација O2407

BT C3E 100 R - преден вилушкар со три тркала
 9
6 500 EUR
Нето цена
2007
Електро
321 ч
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 1 000 kg

Онлајн: 5мес 21ден

VZV.cz

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 27591

 BT C3E160L - преден вилушкар со три тркала
 9
6 450 EUR
2009
Електро
15 525 ч
Висина на кревање: 2 800 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 5мес 26ден

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација HPG0379/3551771

 BT C3E 160 - 3+4Ventil/Batterie2015/Freihub - преден вилушкар со три тркала
 10
7 990 EUR
2010
Електро
6 418 ч
Висина на кревање: 3 005 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 7мес

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација HPG0347/3527026

BT C3E 160L - преден вилушкар со три тркала
 6
3 950 EUR
2009
Електро
16 861 ч
Висина на кревање: 2 875 mm

Онлајн: 8мес 9ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација B5466

BT C3E 160L - преден вилушкар со три тркала
 6
4 950 EUR
2009
Електро
9 683 ч
Висина на кревање: 2 875 mm

Онлајн: 8мес 9ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација B4566

 BT CBE 16 - Containerfähig / Doppelpedal - преден вилушкар со три тркала
 8
7 950 EUR
2005
Електро
7 405 ч
Висина на кревање: 3 200 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1год 4мес

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација HPE0293/3407878

 BT C3E 160L - преден вилушкар со три тркала
 10
5 100 EUR
2010
Електро
13 841 ч
Висина на кревање: 2 875 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1год 4мес

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација HPC0517/3422983

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.