717
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 36 1/36   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Crown SC4220-1,6 - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2011
230 ч
Висина на кревање: 6 230 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1год 9мес

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Франција, Senlis

Идентификација 13384

LINDE E 20 PH-01 - преден вилушкар со три тркала
 9
8 900 EUR
Нето цена
2011
8 137 ч
Висина на кревање: 4 620 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 9час 31мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 25771

BT C3E 160 - преден вилушкар со три тркала
 9
5 200 EUR
Нето цена
2012
6 288 ч
Висина на кревање: 2 950 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 11час 56мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 25776

STILL RX 50-13 5053 - преден вилушкар со три тркала
 6
2 950 EUR
2006
10 451 ч
Висина на кревање: 4 700 mm

Онлајн: 20час 24мин

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација O8429

LINDE E 16-01 - преден вилушкар со три тркала
 9
13 700 EUR
Нето цена
2011
2 607 ч
Висина на кревање: 4 620 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1ден

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 24986

LINDE E 14-01 - преден вилушкар со три тркала
 9
7 900 EUR
Нето цена
2009
2 885 ч
Висина на кревање: 5 220 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 1ден

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 26900

LINDE E 14-01 - преден вилушкар со три тркала
 9
6 650 EUR
Нето цена
2008
9 158 ч
Висина на кревање: 4 150 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 1ден

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 27086

LINDE E 14-01 - преден вилушкар со три тркала
 9
7 400 EUR
Нето цена
2011
2 907 ч
Висина на кревање: 3 150 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 1ден

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 27089

LINDE E 14-01 - преден вилушкар со три тркала
 9
6 900 EUR
Нето цена
2010
10 353 ч
Висина на кревање: 5 470 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 1ден

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 27091

JUNGHEINRICH EFG 220 - преден вилушкар со три тркала
 9
5 880 EUR
2009
4 701 ч
Висина на кревање: 3 100 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 1ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

LINDE E 16-01 386 - преден вилушкар со три тркала
 6
7 400 EUR
2007
8 006 ч
Висина на кревање: 4 625 mm

Онлајн: 1ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација W7737

Nissan G1N1L18Q - преден вилушкар со три тркала
 0
Прашајте за цена
2006
7 550 ч
Висина на кревање: 3 500 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 3ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација 6975

Caterpillar EP16NT - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2008
5 746 ч
Висина на кревање: 4 750 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 3ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AB41

 Hyster J2.0XNT - преден вилушкар со три тркала
Аукција

Онлајн: 3ден

Euro Auctions FZE

Обединети Арапски Емирати, United Arab Emirates | دبي

LINDE E 14-02 - преден вилушкар со три тркала
 9
7 700 EUR
Нето цена
2014
8 559 ч
Висина на кревање: 3 140 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 4ден

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 25794

Still RX20-18 - преден вилушкар со три тркала
 10
Прашајте за цена
2008
22 375 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 4ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AB29

Still RX20-18 - преден вилушкар со три тркала
 10
Прашајте за цена
2008
24 708 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 4ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AB30

Still RX20-18 - преден вилушкар со три тркала
Прашајте за цена
2008
24 303 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 4ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AB31

Nissan G1N1L16Q - преден вилушкар со три тркала
 0
Прашајте за цена
2006
8 572 ч
Висина на кревање: 4 700 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 4ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AB39

HYSTER A1.50XL - преден вилушкар со три тркала
 13
3 200 EUR
Аукција
2006
7 638 ч

Онлајн: 4ден

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Tarragona

Идентификација 184

LINDE E 16 H-01 386 - преден вилушкар со три тркала
 6
9 800 EUR
2013
8 705 ч
Висина на кревање: 4 625 mm

Онлајн: 4ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација E8910

1 2 3 36   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.