Преден вилушкар со четири тркала - изнајмување SveTruck 16120-38

Онлајн: 1мес 22ден

Бренд SVETRUCK
Идентификација 2297
Година на производство 1995
Состојба одлична
Машински часови 20 036 ч
Тежина 22 900 kg
Должина 5 420 mm
Ширина 2 550 mm
Капцитет на кревање 16 000 kg
Висина на кревање 4 500 mm
Висина на возење 3 900 mm
Тип на јарбол симплекс
Носач на вилушка странична смена, позиционер и местење
Локација Данска, Odder
Телефон +49 151 5...
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел
  • мотор: Volvo Penta
  • пренос: Dana powershift
Шасија/суспензија
  • предни гуми: Pneumatic
  • задни гуми: Pneumatic
Доплнително
  • изнајмување

Продавач
UnikTruck A/S
UnikTruck A/S Данска
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
Локално време на дилерот
13:59
Лица за контакт
Michael Bleher Managing Director DE
Deutsch, Dansk, English, Norsk, Svenska
Björn Fritzell Managing Director SE
Deutsch, Dansk, English, Español, Français, Italiano, Norsk, Svenska
Michael Laursen CEO
Deutsch, Dansk, English, Français, Norsk, Svenska
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Преден вилушкар со четири тркала Svetruck 15-1200
Svetruck 15-1200
1979, Дизел
Полска, Strzałkowo
13 500 EUR
Преден вилушкар со четири тркала Svetruck 15-1200, 1979
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 16120-38
SveTruck 16120-38
2005, Дизел, 7 528 ч
Данска, Odder
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 16120-38, 2005
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 16120-38
SveTruck 16120-38
2001, Дизел, 20 000 ч
Данска, Odder
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 16120-38, 2001
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 16120-38
SveTruck 16120-38
2000, Дизел, 8 000 ч
Данска, Odder
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 16120-38, 2000
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 16120-38
SveTruck 16120-38
2000, Дизел, 10 200 ч
Данска, Odder
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 16120-38, 2000
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 16120
SveTruck 16120
2001, Дизел, 6 200 ч
Данска, Odder
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 16120, 2001
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 16120-35
SveTruck 16120-35
2003, Дизел, 5 400 ч
Данска, Odder
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 16120-35, 2003
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 16120-35
SveTruck 16120-35
2004, Дизел, 10 885 ч
Данска, Odder
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 16120-35, 2004
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 42120-54
SveTruck 42120-54
1995, Дизел, 18 000 ч
Данска, Odder
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 42120-54, 1995
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 136120
SveTruck 136120
1993, Дизел, 5 381 ч
Данска, Odder
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 136120, 1993
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 28120-45
SveTruck 28120-45
1996, Дизел, 10 125 ч
Данска, Odder
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 28120-45, 1996
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 1260-30
SveTruck 1260-30
2008, Дизел, 8 000 ч
Данска, Odder
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 1260-30, 2008
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 1260-30
SveTruck 1260-30
2002, Дизел, 14 000 ч
Данска, Odder
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 1260-30, 2002

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.