Преден вилушкар со четири тркала - изнајмување SveTruck 15120-35

Онлајн: 2мес 3ден

Бренд SVETRUCK
Идентификација 1711
Година на производство 2003
Состојба одлична
Машински часови 11 100 ч
Тежина 22 500 kg
Должина 5 500 mm
Ширина 2 500 mm
Капцитет на кревање 15 000 kg
Висина на кревање 5 000 mm
Висина на возење 4 100 mm
Тип на јарбол симплекс
Носач на вилушка странична смена, позиционер и местење
Локација Данска, Odder
Телефон +49 151 5...
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел
  • мотор: Volvo Penta
  • пренос: Dana
Шасија/суспензија
  • предни гуми: Pneumatic
  • задни гуми: Pneumatic
Кабина/внатрешност
  • клима уред
Доплнително
  • изнајмување

Продавач
UnikTruck A/S
UnikTruck A/S Данска
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
Локално време на дилерот
13:20
Лица за контакт
Michael Bleher Managing Director DE
Deutsch, Dansk, English, Norsk, Svenska
Björn Fritzell Managing Director SE
Deutsch, Dansk, English, Español, Français, Italiano, Norsk, Svenska
Michael Laursen CEO
Deutsch, Dansk, English, Français, Norsk, Svenska
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Преден вилушкар со четири тркала Svetruck 15-1200
Svetruck 15-1200
1979, Дизел
Полска, Strzałkowo
13 500 EUR
Преден вилушкар со четири тркала Svetruck 15-1200, 1979
Преден вилушкар со четири тркала Nissan GL35
Nissan GL35
2012, ТНГ
Холандија, Hardinxveld-Giessendam
Преден вилушкар со четири тркала Nissan GL35, 2012
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 15120-35
SveTruck 15120-35
1994, Дизел, 22 000 ч
Данска, Odder
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 15120-35, 1994
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 16120-35
SveTruck 16120-35
2003, Дизел, 5 400 ч
Данска, Odder
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 16120-35, 2003
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 16120-35
SveTruck 16120-35
2004, Дизел, 10 885 ч
Данска, Odder
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 16120-35, 2004
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 136120
SveTruck 136120
1993, Дизел, 5 381 ч
Данска, Odder
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 136120, 1993
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 16120
SveTruck 16120
2001, Дизел, 6 200 ч
Данска, Odder
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 16120, 2001
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 28120-45
SveTruck 28120-45
1996, Дизел, 10 125 ч
Данска, Odder
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 28120-45, 1996
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 1260-30
SveTruck 1260-30
2008, Дизел, 8 000 ч
Данска, Odder
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 1260-30, 2008
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 1260-30
SveTruck 1260-30
2002, Дизел, 14 000 ч
Данска, Odder
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 1260-30, 2002
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 25120-42
SveTruck 25120-42
2000, Дизел, 19 000 ч
Данска, Odder
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 25120-42, 2000
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 32120-50
SveTruck 32120-50
2009, Дизел
Данска, Odder
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 32120-50, 2009
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 1875-30
SveTruck 1875-30
2006, Дизел, 11 456 ч
Данска, Odder
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 1875-30, 2006
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 1090-32
SveTruck 1090-32
2002, Дизел, 20 589 ч
Данска, Odder
Преден вилушкар со четири тркала SveTruck 1090-32, 2002

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.