Преден вилушкар со четири тркала O & K Stapler -

Онлајн: 7год 8мес

Идентификација 72093
Година на производство 1985
Дата на прва регистрација 01.01.1985
Бруто тежина 6 100 kg
Корисна носивост 2 000 kg
Локација Германија, Göttingen
Телефон +49 55... Погледни го телефонскиот број
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел
4500 EUR
4 500
EUR
  • 276 022 MKD
  • 4 955 USD

Gassmann GmbH
Продавач
Gassmann GmbH
Германија
Доверлив
14 Повеќе од 14 години со Truck1
Локално време на дилерот
22:10
4 500
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Преден вилушкар со четири тркала Still R 70-40
Still R 70-40
1985, 8 016 ч
Германија, 86316 Friedberg
5 850 EUR
Преден вилушкар со четири тркала Still R 70-40, 1985
Преден вилушкар со четири тркала Clark/ K-50
Clark/ K-50
1989, 14 700 km
Германија, München
3 500 EUR
Преден вилушкар со четири тркала Clark/ K-50, 1989
Преден вилушкар со четири тркала Caterpillar EP25K
Caterpillar EP25K
2005, 5 487 ч
Франција, Senlis
Преден вилушкар со четири тркала Caterpillar EP25K, 2005
Преден вилушкар со четири тркала Jungheinrich EFG316k
Jungheinrich EFG316k
2013, 12 520 ч
Полска, Strzałkowo
6 900 EUR
Преден вилушкар со четири тркала Jungheinrich EFG316k, 2013
Преден вилушкар со четири тркала Jungheinrich EFG316K
Jungheinrich EFG316K
2013, 12 504 ч
Полска, Strzałkowo
6 600 EUR
Преден вилушкар со четири тркала Jungheinrich EFG316K, 2013
Преден вилушкар со четири тркала JUNGHEINRICH EFG 425 K
JUNGHEINRICH EFG 425 K
2014, 10 449 ч
Чешка република, Hradec Králové
12 700 EUR
Преден вилушкар со четири тркала JUNGHEINRICH EFG 425 K, 2014
Преден вилушкар со четири тркала Jungheinrich EFG316K
Jungheinrich EFG316K
2014, 4 899 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со четири тркала Jungheinrich EFG316K, 2014
Преден вилушкар со четири тркала Jungheinrich EFG316K
Jungheinrich EFG316K
2014, 3 864 ч
Холандија, Zaltbommel
Преден вилушкар со четири тркала Jungheinrich EFG316K, 2014
Преден вилушкар со четири тркала JUNGHEINRICH EFG 316 K
JUNGHEINRICH EFG 316 K
2010, 5 576 ч
Чешка република, Cervená Voda
8 900 EUR
Преден вилушкар со четири тркала JUNGHEINRICH EFG 316 K, 2010
Преден вилушкар со четири тркала Jungheinrich EFG540k
Jungheinrich EFG540k
2014, 15 709 ч
Полска, Strzałkowo
14 300 EUR
Преден вилушкар со четири тркала Jungheinrich EFG540k, 2014
Преден вилушкар со четири тркала Jungheinrich EFG316k
Jungheinrich EFG316k
2013, 12 788 ч
Полска, Strzałkowo
6 900 EUR
Преден вилушкар со четири тркала Jungheinrich EFG316k, 2013
Преден вилушкар со четири тркала Caterpillar EP25K
Caterpillar EP25K
2002, 2 781 ч
Франција, Senlis
Преден вилушкар со четири тркала Caterpillar EP25K, 2002

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.