Преден вилушкар со четири тркала Clark CYD200

Онлајн: 1мес 1ден

Бренд CLARK
Идентификација 2309
Година на производство 1970
Машински часови 14 520 ч
Тежина 17 500 kg
Должина 5 100 mm
Ширина 2 440 mm
Капцитет на кревање 10 000 kg
Висина на кревање 6 150 mm
Висина на возење 4 430 mm
Тип на јарбол дуплекс
Локација Данска, Odder
Телефон +49 151 5...
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел
Шасија/суспензија
  • предни гуми: Pneumatic
  • задни гуми: Pneumatic

Продавач
UnikTruck A/S
UnikTruck A/S Данска
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
Локално време на дилерот
14:12
Лица за контакт
Michael Bleher Managing Director DE
Deutsch, Dansk, English, Norsk, Svenska
Björn Fritzell Managing Director SE
Deutsch, Dansk, English, Español, Français, Italiano, Norsk, Svenska
Michael Laursen CEO
Deutsch, Dansk, English, Français, Norsk, Svenska
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Преден вилушкар со четири тркала Clark CEM16
Clark CEM16
1999, Електро, 7 469 ч
Полска, Strzałkowo
3 500 EUR
Преден вилушкар со четири тркала Clark CEM16, 1999
Преден вилушкар со четири тркала Clark CEM 16 S (batteria 2014)
Clark CEM 16 S (batteria 2014)
2001, Електро
Италија, Vignola MO
5 650 EUR
Преден вилушкар со четири тркала Clark CEM 16 S (batteria 2014), 2001
Преден вилушкар со четири тркала Mitsubishi FD20
Mitsubishi FD20
1970, Дизел
Германија, Göttingen
4 900 EUR
Преден вилушкар со четири тркала Mitsubishi FD20, 1970
Преден вилушкар со четири тркала Clark CDP 30
Clark CDP 30
1995, Дизел, 7 035 ч
Германија, Niederlangen
Преден вилушкар со четири тркала Clark CDP 30, 1995
Преден вилушкар со четири тркала Clark TM15
Clark TM15
2000, Електро, 4 040 ч
Белгија, ANTWERPEN
1 000 EUR
Преден вилушкар со четири тркала Clark TM15, 2000
Преден вилушкар со четири тркала Clark CEM16
Clark CEM16
1999, Електро, 7 469 ч
Полска, Strzałkowo
3 500 EUR
Преден вилушкар со четири тркала Clark CEM16, 1999
Преден вилушкар со четири тркала Clark C40
Clark C40
1990, Дизел
Белгија, ANTWERPEN
750 EUR
Преден вилушкар со четири тркала Clark C40, 1990
Преден вилушкар со четири тркала Clark CMP60L
Clark CMP60L
2009, ТНГ, 18 000 ч
Полска, Strzałkowo
8 300 EUR
Преден вилушкар со четири тркала Clark CMP60L, 2009
Преден вилушкар со четири тркала Clark CTM 16-S
Clark CTM 16-S
1999, Електро
Белгија, ANTWERPEN
750 EUR
Преден вилушкар со четири тркала Clark CTM 16-S, 1999
Преден вилушкар со четири тркала Clark CEM 16 S (batteria 2014)
Clark CEM 16 S (batteria 2014)
2001, Електро
Италија, Vignola MO
5 650 EUR
Преден вилушкар со четири тркала Clark CEM 16 S (batteria 2014), 2001
Преден вилушкар со четири тркала CLARK C500-YB-155D
CLARK C500-YB-155D
1991, 4 285 ч
Полска, Skierniewice
55 EUR
Преден вилушкар со четири тркала CLARK C500-YB-155D, 1991
Преден вилушкар со четири тркала Clark ELWELL-PARKER ESE 5.5/600
Clark ELWELL-PARKER ESE 5.5/600
2001, Електро
Италија, Vignola MO
19 450 EUR
Преден вилушкар со четири тркала Clark ELWELL-PARKER ESE 5.5/600, 2001
Преден вилушкар со четири тркала TCM FD200
TCM FD200
2014, Дизел, 2 419 ч
Кина, Shanghai
26 000 EUR
Преден вилушкар со четири тркала TCM FD200, 2014
Преден вилушкар со четири тркала TCM FD200
TCM FD200
2014, Дизел, 2 466 ч
Кина, Shanghai
25 000 EUR
Преден вилушкар со четири тркала TCM FD200, 2014

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.