Предни вилушкари со четири тркала


   Страница 1 од 109 1/109   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Linde H 50 D/394-02 EVO Container - преден вилушкар со четири тркала
 4
47 500 EUR
2015
Дизел
3 485 ч
Висина на кревање: 4 045 mm
Капцитет на кревање: 5 000 kg

Онлајн: 6мес 13ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 310566

HYSTER H2.5FT  - преден вилушкар со четири тркала
 11
Прашајте за цена
2008
Дизел
4 142 ч
Висина на кревање: 4 950 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 8час 48мин

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880008026

HYSTER H3.0FT  - преден вилушкар со четири тркала
 11
Прашајте за цена
2008
Дизел
14 286 ч
Висина на кревање: 4 015 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 8час 48мин

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880008036

HYSTER H3.0FT  - преден вилушкар со четири тркала
 11
Прашајте за цена
2007
Дизел
8 902 ч
Висина на кревање: 4 615 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 8час 49мин

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880008034

HYSTER H2.5FT  - преден вилушкар со четири тркала
 11
Прашајте за цена
2012
ТНГ
11 743 ч
Висина на кревање: 4 950 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 8час 49мин

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880008025

HYSTER H2.5FT  - преден вилушкар со четири тркала
 11
Прашајте за цена
2011
ТНГ
16 981 ч
Висина на кревање: 4 950 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 8час 49мин

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880008040

HYSTER H2.5FT  - преден вилушкар со четири тркала
 11
Прашајте за цена
2008
ТНГ
20 385 ч
Висина на кревање: 4 950 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 8час 49мин

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880008024

HYSTER H2.5FT  - преден вилушкар со четири тркала
 11
Прашајте за цена
2009
Дизел
11 827 ч
Висина на кревање: 4 350 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 8час 49мин

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880008029

KALMAR DCE 150-12  - преден вилушкар со четири тркала
 10
Прашајте за цена
2007
Дизел
30 886 ч
Висина на кревање: 5 800 mm
Капцитет на кревање: 15 000 kg

Онлајн: 8час 49мин

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007225

HYSTER H2.5FT  - преден вилушкар со четири тркала
 11
Прашајте за цена
2011
ТНГ
3 313 ч
Висина на кревање: 4 950 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 8час 49мин

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880008037

LINDE H 18 T-01 - преден вилушкар со четири тркала
 9
8 500 EUR
Нето цена
2013
ТНГ
7 124 ч

Онлајн: 23час 57мин

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 28205

LINDE H 25 T - преден вилушкар со четири тркала
 9
8 900 EUR
Нето цена
2008
ТНГ
5 603 ч

Онлајн: 1ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 29556

STILL RX 20-20 P - преден вилушкар со четири тркала
 9
10 900 EUR
Нето цена
2015
Електро
6 739 ч

Онлајн: 1ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30541

JUNGHEINRICH TFG 316 S - преден вилушкар со четири тркала
 9
7 600 EUR
Нето цена
2014
ТНГ
12 766 ч

Онлајн: 1ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30371

LINDE H 20 D-02 - преден вилушкар со четири тркала
 9
6 600 EUR
Нето цена
1997
Дизел
4 191 ч

Онлајн: 1ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30181

Linde H 40 D/394 - преден вилушкар со четири тркала
 4
7 500 EUR
2011
Дизел
9 501 ч
Висина на кревање: 3 200 mm
Капцитет на кревање: 4 000 kg

Онлајн: 1ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 312349

Linde H 35 D/393-02 EVO (3B) - преден вилушкар со четири тркала
 4
33 300 EUR
2016
Дизел
3 075 ч
Висина на кревање: 4 655 mm
Капцитет на кревање: 3 500 kg

Онлајн: 1ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 310399

Linde H 80 D/900/396-02 EVO - преден вилушкар со четири тркала
 5
89 900 EUR
2016
Дизел
1 930 ч
Висина на кревање: 4 855 mm
Капцитет на кревање: 8 000 kg

Онлајн: 1ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 305503

Linde H 60 D/396-02 EVO - преден вилушкар со четири тркала
 6
34 900 EUR
2015
Дизел
9 235 ч
Висина на кревање: 4 850 mm
Капцитет на кревање: 6 000 kg

Онлајн: 1ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 315488

Daewoo Heftruck , 3 ton, elektro - преден вилушкар со четири тркала
 20
5 950 EUR
Нето цена
2003
Електро
2 703 ч
Висина на кревање: 4 450 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 1ден

Otten Machines Gennep

Холандија, Heijen

Cesab Heftruck, 1,5 ton, Elektro, Sideshift, Freelift - преден вилушкар со четири тркала
 20
6 250 EUR
Нето цена
1999
Електро
7 097 ч
Висина на кревање: 4 350 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 1ден

Otten Machines Gennep

Холандија, Heijen

1 2 3 109   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.