3 344
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 168 1/168   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Linde T 20 SF/144 - вилушкар за палети
 5
2 200 EUR

Вилушкар за палети

2013
5 606 ч
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 2мес 23ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 311473

  - вилушкар за палети
 6
Аукција

Вилушкар за палети

2018

Онлајн: 17час 7мин

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

Linde N 20/132 - вилушкар за подигање роба
 4
5 350 EUR

Вилушкар за подигање роба

2014
967 ч
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 19час 55мин

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 304890

Linde R 16 S/115 - вилушкар со подигнување
 4
5 750 EUR

Вилушкар со подигнување

2003
16 911 ч
Висина на кревање: 7 555 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 19час 55мин

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 310426

Linde N 20/132 - вилушкар за подигање роба
 4
4 450 EUR

Вилушкар за подигање роба

2014
890 ч
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 19час 55мин

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 308226

PEFRA 712 - тракторче за влечење
 4
1 950 EUR

Тракторче за влечење

2000
1 600 ч
Капцитет на кревање: 6 000 kg

Онлајн: 19час 55мин

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 304210

LINDE T 20 SP 131 - вилушкар за палети
 2
850 EUR

Вилушкар за палети

2012
13 987 ч
Висина на кревање: 200 mm

Онлајн: 20час 27мин

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација G8391

LINDE L 14 AP 372 - сложувач
 5
3 750 EUR

Сложувач

2014
3 374 ч
Висина на кревање: 2 924 mm

Онлајн: 20час 27мин

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација G5403

LINDE R 16 S-03 115 - вилушкар со подигнување
 7
4 950 EUR

Вилушкар со подигнување

2007
12 215 ч
Висина на кревање: 7 755 mm

Онлајн: 20час 28мин

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација B5387

Linde R 14 - вилушкар со подигнување
 9
6 500 EUR

Вилушкар со подигнување

2011
5 329 ч
Висина на кревање: 8 555 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 20час 38мин

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4476

Genie GL 8 - сложувач
 4
540 EUR

Сложувач

2003
Висина на кревање: 2 500 mm
Капцитет на кревање: 159 kg

Онлајн: 1ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

Toyota BT RRE160  - вилушкар со подигнување
 7
6 800 EUR

Вилушкар со подигнување

2013
4 835 ч
Висина на кревање: 7 000 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1ден

NV Immer-Goed

Белгија, Belgien

Идентификација 1975

Still CX205624850  - вилушкар за подигање роба
 5
Прашајте за цена

Вилушкар за подигање роба

2011
1 480 ч
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 1ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still EXU-H185787580  - сложувач
 4
Прашајте за цена

Сложувач

2012
875 ч
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 1ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Hangcha CDD10-AMC1-SZ - сложувач
 1
Прашајте за цена

Сложувач

2017
Висина на кревање: 3 300 mm
Капцитет на кревање: 1 200 kg

Онлајн: 1ден

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Франција, Senlis

Идентификација E000882

JUNGHEINRICH EJC 214 115-320ZT - сложувач
 5
2 500 EUR

Сложувач

2013
9 512 ч
Висина на кревање: 3 200 mm

Онлајн: 1ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација U6394

OM PIMESPO CL 10,5 ac - сложувач
 5
2 250 EUR

Сложувач

2008
680 ч
Висина на кревање: 4 350 mm

Онлајн: 1ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација G8926

JUNGHEINRICH EJC 214 115-320ZT - сложувач
 5
2 500 EUR

Сложувач

2013
8 158 ч
Висина на кревање: 3 200 mm

Онлајн: 1ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација G9735

JUNGHEINRICH EJC 214 115 320ZT - сложувач
 5
2 500 EUR

Сложувач

2013
7 591 ч
Висина на кревање: 3 200 mm

Онлајн: 1ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација S3130

JUNGHEINRICH EJC 214 115 320ZT - сложувач
 5
2 500 EUR

Сложувач

2013
6 698 ч
Висина на кревање: 3 200 mm

Онлајн: 1ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација J5930

JUNGHEINRICH EJC 214 115 320ZT - сложувач
 5
2 250 EUR

Сложувач

2013
11 198 ч
Висина на кревање: 3 200 mm

Онлајн: 1ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација A4427

1 2 3 168   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.