Опреми за ракување со материјалот OM


   Страница 1 од 3 1/3   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Om-Pimespo Tl18 - вилушкар за палети
 7
150 EUR
Аукција

Вилушкар за палети

2002
Електро
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 2ден

Troostwijk Auctions

Италија, Via Barella 1376, Vignola (MO), 41058

Идентификација 6195843

OM DI50CH - вилушкар
 14
1 250 EUR
Аукција

Вилушкар

1996
Дизел
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 5 000 kg

Онлајн: 2ден

Troostwijk Auctions

Италија, Via Barella 1376, Vignola (MO), 41058

Идентификација 6181955

Om EU20 - вилушкар
 11
750 EUR
Аукција

Вилушкар

2002
Електро
22 797 ч
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 2ден

Troostwijk Auctions

Италија, Via Barella 1376, Vignola (MO), 41058

Идентификација 6184044

Om XE20AC - вилушкар
 11
1 250 EUR
Аукција

Вилушкар

2011
Електро
9 630 ч
Висина на кревање: 3 400 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 2ден

Troostwijk Auctions

Италија, Via Barella 1376, Vignola (MO), 41058

Идентификација 6195856

OM Pimespo Csr16 - вилушкар за палети
 8
300 EUR
Аукција

Вилушкар за палети

2010
Електро
10 662 ч
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 2ден

Troostwijk Auctions

Италија, Via Barella 1376, Vignola (MO), 41058

Идентификација 6195849

OM XE16AC - вилушкар
 11
1 250 EUR
Аукција

Вилушкар

2010
Електро
462 ч
Висина на кревање: 3 400 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 2ден

Troostwijk Auctions

Италија, Via Barella 1376, Vignola (MO), 41058

Идентификација 6181952

Om EU30 - вилушкар
 11
500 EUR
Аукција

Вилушкар

1998
Електро
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 2ден

Troostwijk Auctions

Италија, Via Barella 1376, Vignola (MO), 41058

Идентификација 6183845

Om XE20AC - вилушкар
 11
1 250 EUR
Аукција

Вилушкар

2011
Електро
5 042 ч
Висина на кревање: 3 400 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 2ден

Troostwijk Auctions

Италија, Via Barella 1376, Vignola (MO), 41058

Идентификација 6195855

Om EU20 - вилушкар
 10
300 EUR
Аукција

Вилушкар

1996
Електро
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 2ден

Troostwijk Auctions

Италија, Via Barella 1376, Vignola (MO), 41058

Идентификација 6195851

OM XE22AC - вилушкар
 15
Аукција

Вилушкар

2007

Онлајн: 3ден

Ritchie Bros Auctioneers Spain

7

Шпанија, OCANA, ESP

OM PIMESPO  - вилушкар за палети
 4
495 EUR

Вилушкар за палети

2004
Електро
214 ч
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 7ден

LINDIG Fördertechnik GmbH

Германија

Идентификација SYS0037827

 OM CN 14 - Triplex/4.545 HH /Containerf. - сложувач
 5
3 500 EUR

Сложувач

2007
Електро
5 045 ч
Висина на кревање: 4 545 mm

Онлајн: 7ден

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

OM CN20 - сложувач
 8
250 EUR
Аукција

Сложувач

2006
1 324 ч
Висина на кревање: 3 665 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 9ден

Troostwijk Auctions

Франција, 409 rue des Frères Lumière, Mâcon, 71000

Идентификација 6186604

OM XE22AC 2200 Kg - вилушкар
 20
Аукција

Вилушкар

2010
Електро
589 ч

Онлајн: 10ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

 OM CN14 - сложувач
 4
1 950 EUR

Сложувач

2010
Електро
Висина на кревање: 2 680 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 11ден

ForksTrading B.V.

Холандија, 4255 HW Nieuwendijk

 OM CN14 - сложувач
 4
3 950 EUR

Сложувач

2011
Електро
Висина на кревање: 5 500 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 13ден

ForksTrading B.V.

Холандија, 4255 HW Nieuwendijk

 OM CN14 - сложувач
 4
1 950 EUR

Сложувач

2009
Електро
Висина на кревање: 2 680 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 13ден

ForksTrading B.V.

Холандија, 4255 HW Nieuwendijk

 OM CN14 - сложувач
 4
3 950 EUR

Сложувач

2012
Електро
Висина на кревање: 5 500 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 13ден

ForksTrading B.V.

Холандија, 4255 HW Nieuwendijk

 OM D25 - преден вилушкар со четири тркала
 18
Аукција

Преден вилушкар со четири тркала

Онлајн: 1мес 3ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

OM Carelli Idea - сложувач
 6
3 450 EUR
Нето цена

Сложувач

2009
Електро
2 500 ч
Висина на кревање: 4 950 mm
Капцитет на кревање: 1 000 kg

Онлајн: 1мес 11ден

Frank Sprengel Metallbearbeitungsmaschinen

Германија, 46240 Bottrop, Germany

1 2 3   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.