124
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 7 1/7   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Nissan FD02A25Q - преден вилушкар со четири тркала
 8
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2001
3 136 ч
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 3мес 20ден

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Франција, Senlis

Идентификација 15609

NISSAN H01A14U - вилушкар
 16
Аукција

Вилушкар

1991
6 556 ч

Онлајн: 16час 52мин

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

NISSAN F01A15 - вилушкар
 15
Аукција

Вилушкар

Онлајн: 17час 4мин

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

Nissan 30U - вилушкар
 5
5 000 EUR

Вилушкар

1999
Висина на кревање: 3 000 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 1ден

TEVI S.R.L.

Италија, NARNI TR

Идентификација Carrello elevatore Nissan 30U

Nissan 002L25CU 2500KG Lifting - преден вилушкар со четири тркала
 16
3 500 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

1998
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 3ден

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Stampersgat - The Netherlands

Идентификација 000976

Nissan G1Q2L30Q - преден вилушкар со четири тркала
 0
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2013
2 080 ч
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 3ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација 6969

Nissan G1N1L18Q - преден вилушкар со три тркала
 0
Прашајте за цена

Преден вилушкар со три тркала

2006
7 550 ч
Висина на кревање: 3 500 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 3ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација 6975

Nissan YG1D2A30Q - вилушкар
 0
Прашајте за цена

Вилушкар

2011
7 175 ч
Висина на кревање: 5 500 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 3ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација 6968

Nissan G1N1L16Q - преден вилушкар со три тркала
 0
Прашајте за цена

Преден вилушкар со три тркала

2006
8 572 ч
Висина на кревање: 4 700 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 4ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AB39

Nissan Q02L25CU - преден вилушкар со четири тркала
 3
Аукција

Преден вилушкар со четири тркала

2005

Онлајн: 4ден

IronPlanet Europe

Португалија, Modivas

 NISSAN P1F1A15D - вилушкар
 17
Аукција

Вилушкар

Онлајн: 4ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, United Kingdom | Leeds

NISSAN KYG1F2A30U 3 Ton - вилушкар
 6
Аукција

Вилушкар

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

7

Обединети Арапски Емирати, DUBAI, ARE

 2013 Nissan 25 - преден вилушкар со четири тркала
 16
Аукција

Преден вилушкар со четири тркала

Онлајн: 4ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

NISSAN FGD02A30Q - вилушкар
 18
6 500 EUR
Аукција

Вилушкар

2007
15 781 ч
Висина на кревање: 4 300 mm

Онлајн: 5ден

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Sevilla

Идентификација 178

Nissan UD2A25LQ - вилушкар
 9
Прашајте за цена

Вилушкар

2012
11 916 ч
Висина на кревање: 4 750 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 6ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AB14

Nissan Q02L30CU - преден вилушкар со четири тркала
 10
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

1997
19 438 ч
Висина на кревање: 4 750 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 6ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација 6984

Nissan Q02L25Q - преден вилушкар со четири тркала
 10
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2002
32 309 ч
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 6ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација 6997

Nissan Q02L25CU - преден вилушкар со четири тркала
 9
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2005
50 911 ч
Висина на кревање: 4 750 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 6ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација 6998

NISSAN P01 A 15 - вилушкар
 19
2 500 EUR
Аукција

Вилушкар

2002
4 078 ч

Онлајн: 6ден

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Barcelona

Идентификација 181B

NISSAN FGD02A30Q - вилушкар
 20
6 000 EUR
Аукција

Вилушкар

2005
7 073 ч

Онлајн: 6ден

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Madrid

Идентификација 177

NISSAN U1D2A25LQ LPG Heftruck (182843) - вилушкар
 17
Аукција

Вилушкар

2008
9 666 ч
Висина на кревање: 3 300 mm

Онлајн: 6ден

Legal Brokers BVBA

Белгија, Antwerpen

1 2 3 7   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.