Опреми за ракување со материјалот NEW HOLLAND


Сортирај според:
Резултати по страница:
NEW HOLLAND LM1745 4x4x4 - телескопски ракувач
 6
Аукција

Телескопски ракувач

2007
14 376 ч

Онлајн: 22час 22мин

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

7

Обединети Арапски Емирати, DUBAI, ARE

NEW HOLLAND LM1745 4x4x4 - телескопски ракувач
 7
Аукција

Телескопски ракувач

2007
13 909 ч

Онлајн: 22час 29мин

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

7

Обединети Арапски Емирати, DUBAI, ARE

NEW HOLLAND LM 1445 - телескопски ракувач
 5
Прашајте за цена

Телескопски ракувач

Ново
2005
Висина на кревање: 14 000 mm

Онлајн: 3ден

TEVI S.R.L.

Италија, Stroncone (TR)

New Holland LM6.28 - телескопски ракувач
 7
62 590 EUR

Телескопски ракувач

2020
5 ч

Онлајн: 12ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, 20095 Hamburg

Идентификација 46618-DLQNSWY

New Holland LM5030 - телескопски ракувач
 20
1 000 EUR
Аукција

Телескопски ракувач

2011
4 790 ч
Капцитет на кревање: 2 800 kg

Онлајн: 12ден

Troostwijk Auctions

Белгија, Rue de Ny 4, Melreux, 6990

Идентификација 6193009

New Holland LM5030 - телескопски ракувач
19 748 EUR

Телескопски ракувач

2013
4 951 ч

Онлајн: 18ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, DE-17217 Penzlin

Идентификација 46618-3RXS7C4

New Holland TH7.42-133 Plus - телескопски ракувач
 3
72 159 EUR

Телескопски ракувач

2019
100 ч

Онлајн: 24ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, 20095 Hamburg

Идентификација 46618-R0Y13G7

New Holland LM7.42 ELITE - телескопски ракувач
 6
76 969 EUR

Телескопски ракувач

2019
150 ч

Онлајн: 1мес 2ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, 20095 Hamburg

Идентификација 46618-9JMK75Q

New Holland LM 5060 - телескопски ракувач
 3
39 000 EUR

Телескопски ракувач

2010
3 560 ч

Онлајн: 2мес 14ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, FR-55300 CHAUVONCOURT

Идентификација 46618-0ZDQTNO

NEW HOLLAND LM 6.32 - телескопски ракувач
 20
35 000 EUR

Телескопски ракувач

Ново
2017
Дизел
3 500 ч

Онлајн: 4мес 20ден

CIEZAROWKI.PL.

6

Полска, Kraków

New Holland LM5040 - телескопски ракувач
19 900 EUR

Телескопски ракувач

2009
7 500 ч

Онлајн: 5мес 7ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, 20095 Hamburg

Идентификација 46618-43E9T5N

New Holland LM7.42 - телескопски ракувач
 7
49 000 EUR

Телескопски ракувач

2014
3 844 ч

Онлајн: 5мес 7ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, FR-53640 LE HORPS

Идентификација 46618-CT1E22

New Holland LM6.35 - телескопски ракувач
 7
49 000 EUR

Телескопски ракувач

2014
2 436 ч

Онлајн: 5мес 7ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, FR-53640 LE HORPS

Идентификација 46618-G7IH3EC

New Holland LM 435 - телескопски ракувач
 7
22 022 EUR

Телескопски ракувач

2007
7 266 ч

Онлајн: 5мес 26ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, GB-OX9 2NZ Milton Common

Идентификација 46618-Y95KLXN

New Holland LM 7.42 Elite - телескопски ракувач
 7
Прашајте за цена

Телескопски ракувач

2015
2 108 ч

Онлајн: 6мес 12ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, 20095 Hamburg

Идентификација 46618-8U6GAT8

New Holland TH7.37 T4B Elite - телескопски ракувач
 5
Прашајте за цена

Телескопски ракувач

2019

Онлајн: 6мес 12ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, 20095 Hamburg

Идентификација 46618-ALHEWQM

New Holland LM 5060 Powershift - телескопски ракувач
 6
16 500 EUR

Телескопски ракувач

2005
6 015 ч
Висина на кревање: 7 000 mm
Капцитет на кревање: 4 000 kg

Онлајн: 7мес 6ден

Agrikontor Neuholland GmbH

Германија, 16559 Liebenwalde, Deutschland

NEW HOLLAND LM 430 - телескопски ракувач
 6
25 800 EUR

Телескопски ракувач

Ново
2003
5 323 ч

Онлајн: 10мес 13ден

Fritz Brandt Landmaschinen

7

Германија

Идентификација 75808-82038610348

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.