3
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
MOFFETT M4 20.3 - вилушкар
 6
7 400 EUR

Вилушкар

2010
734 ч
Висина на кревање: 3 000 mm

Онлајн: 1мес 19ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација M9259

MOFFETT M4 20.3 - вилушкар
 6
7 400 EUR

Вилушкар

2010
601 ч
Висина на кревање: 3 000 mm

Онлајн: 1мес 19ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација N6325

Moffett M4 25.3, Allrad, 2,5 t., 5x am Lager!  - вилушкар
 17
10 900 EUR
Нето цена

Вилушкар

2 123 ч
Висина на кревање: 3 040 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 6мес 22ден

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Германија, Sittensen

Идентификација SI77806

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.